Hledáte ojetá auta v Evropě? Odkud nakoupit?

Ojetá auta napříč Evropou? Viděli jsme často snahu o podvod

Ojetá auta napříč Evropou? Mujdovoz jejedinný dovozce aut ze zahraničí, který na „vlastní pěst“ podnikl osobní cestu po evropských autobazarech a vše zdokumentoval. Náš dovozový Eurotrip je u konce. Byla to více než zajímavá zkušenost a jak mně, tak i Alexe obohatila novými poznatky ze světa ojetých aut. Setkali jsme se s různými lidmi, kteří obchodují s ojetými auty napříč Evropou. Jednou to byli vyloženě podvodníci, jindy zase sympatičtí chlapi, kteří chtěli jít businessu naproti a rádi si s námi povídali o daných zemích a jejich pravidlech při vývozu a dovozu ojetých aut ze zahraničí. Dokonce jsme zažili i prodejce, který po nás chtěl, abychom mu dodávali ojeté Škody Fabia. Byly to opravdu pestré dny.

Hledáte ojetá auta odjinud než z Německa? My v tom máme jasno

Ojetá auta v Evropě nám dala pořádně zabrat. Tyhle první dva zářijové týdny byly opravdu náročné. A celý Eurotrip byl opravdu náročný, nejen z finančního, časového hlediska. Ale bylo to náročné i především kvůli překonávání velikých vzdáleností, minimálně ze začátku Eurotripu. Itálie a Francie byly asi na cestování nejnáročnější.

Museli jsme se hledat prodejce ojetých aut a alespoň nějakých dobrých a vhodných autobazarů. Ale ještě k tomu přidejte nepoctivé restauratéry. Asi nejhorší zážitky máme z Francie a místních restaurací. Bez legrace nás téměř pokaždé chtěli obrat. Připadali jsem si jako cizinci v Praze.

Pokud jsme narazili na vhodný autobazar, tak né vždy se prodejce tvářil příjemně a nebo neměl vůbec zájem s námi komunikovat. Což je zvláštní, když vezmeme v úvahu, že je prodejce a měl by prodávat. Zažili jsme podmínky velkoobchodníků, kdy je daný minimální odběr ojetých aut. Proč? Abyste se dostali na nějaké normální a zajímavé ceny.

Stočené kilometry v Evropě u ojetých aut? Bez problémů

Zažili jsme stočená auta o více než polovinu nájezdu. A pokud Vás zajímá v jaké zemi to bylo, pak doporučujeme sledovat náš Youtube kanál a zřídit si odběr, aby vám už žádná novinka z toho Eurotripu po ojetých autech neunikla.

Zakamuflované bouračky ojetin jsou i v Evopě

Ano, je to tak. Často jsme si říkali, že česká scéna a české autobazary s ojetými auty jsou na tom vlastně „dobře“. Tady už aspoň koupíte ojeté auto, které již dal někdo nějakým způsobem do „kupy“. Nekupujete tím pádem jezdící „past“, kterou byste koupili napřímo v zahraničním autobazaru. Ano, víme, že takové ojeté auto dříve či později umře. Tak to je.

Celý náš Eurotrip po ojetých autech uvidíte na našem Youtube kanálu, kde uvidíte syrovou realitu od malých autobazarů, až po luxusní prodejce Ferrari v Itálii. Uvidíte podvodníky ve Francii, Holandsku i Belgii. Byly to opravdu pestré 2 týdny. První článek z Itálie je zde.

Dovozy ojetých aut z Německa jsou naší jednoznačnou prioritou. Budeme rádi, když si vyberete právě nás pro dovoz auta z Německa. Německý trh s ojetými auty známe více než dobře a v porovnání s ostatními evropskými zeměmi má ještě velmi dobrou úroveň.

Těšíme se na spolupráci. Věříme, že se Vám videa z evropských autobazarů zalíbí.

Jiří & Alex.

Mohlo by vás zajímat