Návod na ojetá auta na mobile.de

Mobile.de patří k jedné z největších online inzercí ojetých aut v Německu. V našich článcích jsme již více krát upozorňili na fakt, že Německo není žádný „dream land“ na ojetá auta. Musíte být opatrní od koho a kde auto kupujete. Ale dnes vám především chceme ukázat cestu, která může vaše hledání na mobile.de více zpříjemnit a která vám ukáže, jak si nenechat ujít pěkná ojetá auta.

Ojetá auta na mobile.de?

Hledali jsme konkrétní ojeté auto na mobile.de. V našem případě je to Škoda Superb 3 2.0 TDI. Cena do 500 000 Kč a pokud možno v co nejlepší výbavě. Proč právě takové ojeté auto? ŠKODA SUPERB 3 s dvoulitrem TDI a v automatu patří k častým poptávkám na dovoz auta z Německa právě přes Mobile.de.

Proč je video o mobile.de pro zájemce o ojetá auta přínosné?

  • Hned na začátku videa si ukážeme, jak nepřijít o vaše „nové“ ojeté  auto hned prvním filtrem v autoinzerci!
  • Ve videu mimo jiné ukazujeme, jak poznáte již podezřelé ojeté auto z mobile.de hned z fotek. Je to názorná ukázka, byť chápeme , že pro laiky jsou takové detaily o kterých hovoříme občas těžko viditelné. My vidíme denně několik desítek inzerátu z mobile nebo autoscout.de a máme to již zkrátka nakoukané.
  • Jak si ověříte prodejce ojetých aut?
  • Poškozené auto? A proč to jsou občas nejlepší nákupy?
  • Jsou recenze prodejců na mobile.de pravdivé?
  • Které lokality? Jsou v Německu pro dovozy dobré a které už méně.

Video o hledání na mobile.de

Tohle video slouží jako ukázka možné cesty, jak na hledání ojetého auta v Německu. Je to jakýsi náš základ, který nám finguje. Dokud na vybrané ojeté auto z německé inzerce nezavoláme, tak je to pro nás jen auto z fotek. My máme přes 70% odpad ze zaslaných aut od zájemců o dovoz auta z Německa. Ano, je to vysoké číslo. Na druhou stranu je to lepší řešení, než abychom jezdili na slepo Německu a kontrolovali auta úplně na náhodu.

Do aut nikdo nevidí, tohle si musíte připustit

Vždy se jedná o jetá auta, která nesou vždy jisté riziko, NIKDO nevidí do motoru a nikdo nevidí do převodovky auta. Pokud vy tuhle vlastnost máte, prosím o její naučení 😊 . Nicméně jsme velice úspěšní, co se týče dovozů námi vybraných ojetých aut. Navíc klienti jezdí do Německa s námi. A jste vždy u nákupu auta.

Věříme, že tohle video i článek vám pomůže při hledání vašeho nové auta z mobile.de. Vyhntěse se „výhodným nabídkám“ a pak eliminujete více než poloviční starosti s potenciálním novým autem.

Hledáte dovoz auta z Německa bez lží?

Pak nás kontaktujte a rádi s dovozem auta z mobile.de pomůžeme.

Těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat