Ojetá auta kolem 120 tisíc korun?

Hledáte ojetá auta kolem 120 tis.kč?

Ojetá auta jsou pro mnohé lidi noční můrou a upřímně se ani nedivím. Všude z médií jen slyšíte jaké podvody se s ojetými auty dnes a denně dějí.  A Vaše  snaha o nalezení „svatého grálu“ mezi ojetinami často končí rezignací.

Někteří z Vás se rozhodnou pro mě pro ten nejzoufalejší krok a koupí si sice nové auto klidně i pod 200 tisíc korun, ale co pak…?  Mají opravdu jen „věc“ , která je doveze z bodu A do bodu B a nic víc…žádná zábava, žádná radost z jízdy, o spolehlivosti daných aut se můžeme dlouze bavit, natož o tom, jak budu fungovat za 3 roky a o tom, že takové auto už pak skoro nikomu neprodáte taktéž.

Existují i dobrá ojetá auta

Pokud má člověk cca 130 tis.kč a chce si koupit auto na denní ježdění, navíc aby Vás jízda bavila, tak máme dobrou zprávu! Existují… Zájemce o takový ojetý vůz hledá mezi výrobci jako je Volkswagen, Ford a jiné, často to nemá být kombík, ale hatchback.

A už jste slyšeli výrobci aut jménem Mazda? Sám jsem měl osobní zkušenost  s vozem Mazda 3 1.6 16V a čirou náhodou jsem týden na to jednu koupil v Německu od paní, která jí dávala to, co měla Mazda dostávat a rád se s Vámi o této příjemné zkušenosti podělím.

Ojetá MAZDA 3 s 1.6 16 v benzínu? Bohatě stačí!!!

Nikdy jsem Mazdě 3 nevěnoval žádnou pozornost a zjišťuji, že jsem byl po pravdě pěkně hloupý, když jsem takové ojeté auto přehlížel a Mazdě 3 se hluboce omlouvám.

Mazda 3 nabízí po roce 2007 velice dobré zpracování interiéru. Odhlučnění interiéru je podobné jako ve větší větší Mazdě 6, řazení, řízení vše jde krásně „tuze“ a přesně.

Motor auta je kapitola samá pro sebe….nikomu neříkejte co máte v autě za motor, pak ho v Mazdě svezte a nechte ho hádat… 1.6 podle mě netipne nikdo.

Nechcete vymetat okresní zatáčky „po dvou“, pak zvolte klidné jízdní tempo, nijak motor nevytáčejte a budete spokojeni, neboť uvnitř bude krásné ticho, motor skoro neuslyšíte a pojedete ekonomicky se spotřebou kolem 6.5L, možná méně.

Ojetá Mazda 3 jede krásně

Pokud budete chtít za volantem sportovní „relax“ a budete chtít na své tváři vyloudit úsměv, tak potom vytočte otáčky výše a budou se dít věci… to auto na 1.6 obsah jede jako blázen a díky perfektnímu podvozku budete cítit jistotu jako v nějaké motokáře, prostě vůz krásně sedí na silnici, pocit bezpečí dodají i skvělá anatomická sedadla, která opravdu ve Škodě Fabia nebo Škoda Octavia za ty samé peníze nenajdete 🙂 Jen platí stará dobrá pravda…i u takových držáků jako je Mazda je třeba mít na paměti, zda li je auto s původem, nebylo někde bourané, vytopené atd. Ale to je u každého ojetého auta.

Za málo peněz hodně muziky

Ojetá auta se dají koupit i bez obav a třeba konkrétně tahle Mazda 3 je toho důkazem.  Výbava ojetého auta kolem 120 tisíc korun? klimatizace, el.výbava okna, zrcátka, ABS, protikluz, airbagy atd…, ale hlavně za ty peníze koupíte prostorný sportovněji střižený vůz s velice dobře zpracovaným interiérem, dostatečně velkým kufrem a spolehlivou technikou, kterou jí mohou ostatní auta mimo japonskou produkci jen závidět.

A pokud porovnáte tohle  ojeté auto s novým „přibližovadlem“  pod 200 tisíc korun, tak Vám garantuji, že ho po projížďce s touhle ojetou Mazdou 3 půjdete ihned vrátit prodejci. A za ušetřené peníze můžete jet s rodinkou na dovču 🙂 .

MAZDA 3 je hodně dobré ojeté auto… už to sice od některých zájemců slyším, že? 🙂 A a a a a a a ale to je „Japonec….“, že? , ano je a je proklatě dobrý!!!

Sháníte také podobně spolehlivé a zábavné ojeté auto? řekněte nám a máte jej doma.

Mohlo by vás zajímat