Německé autobazary a dovoz auta do 5 500 Euro

Německé autobazary a dovoz auta do Ostravy

Německé autobazary a dovoz auta za nižší cenu je vždy výzva. Autobazary jsou plné aut. Ano, jsou plné aut, nicméně, pokud hledáte dovoz auta z Německa v částce kolem 5 500 euro, tak musíte být daleko ostražitější, než v jiné situaci.

Auto 7 Míst do 5 500 Euro

Klient měl požadavek na dovoz auta pro rodinu a potřeboval 7 míst. Nechtěl diesel, neboť jej nevyužije. Potřeboval auto, které bude fungovat, nebude mít nějaké typické bolesti apod.

Byl si vědom faktu, že nemá na pořízení solidního auta z dovozu mnoho peněz, nicméně já takové zájemce o dovoz auta neposílám k „šípku“ jako někteří dovozci aut a o to více chci lidem pomoct, aby někomu tak říkajíc nenaběhli. Koupit 3 roky starou servisovanou Audinu, pokud není někde „rozstřelená“, z reimportu nebo s pochybnou minulostí není umění. Koupit auto do 5 500 euro , to je výzva a se 7 sedadly k tomu… 🙂

Auto se 7 místy a varianty?

Dovoz auta se 7 místy a jeho výběr? Variant bylo více… Peugeot 807, Citroen C8, Toyota Verso, Mitsubishi Grandis, Mazda 5. Nicméně klient, jak sám řekl, se zamiloval do Mazdy 5.  A ani se mu nedivím.

Mazda 5 má šibovací zadní dveře, stejně jako Francouzi Citroen C8 a Peugeot 807. Má spolehlivé benzínové motory, pokud do nich nedáte LPG, měly by motory fungovat bez potíží. Je zde dostatek místa pro děti a celkově se s autem velmi hezky jezdí. Samozřejmě francouzské MPV je větší, komfortnější apod. Nicméně klient se rozhodl pro Mazdu. Co je všeobecně nevýhoda ojetých aut značky Mazda je koroze, proto je třeba kontrolovat lemy, dveře, podvozek, kapotu apod.

Dovoz auta z Německa bez přítomnosti klienta

Dovoz Mazdy 5 se uskutečnil bez přítomnosti klienta. Auto jsem zkontroloval, nafotil, klientovi vše poslal přes whatsap a posléze jsme si zavolali a vše probrali. Já jsem řekl svůj bez významný názor :-), klient to viděl stejně jako já. Auto bylo po dvou majitelích, v -5 stupních Celsia, které venku panovaly, auto chytlo na první šup, vše na něm fungovalo. Domluvil jsem slevu a mohl jsem nakládat Mazdu na podvalník a hurá do Ostravy.

Klient měl z Mazdy 5 radost a já jsem rád, že jsem splnil další nelehký úkol pro dovoz auta z Německa.

Mohlo by vás zajímat