Co dělat, když nejsou nová auta?

Nejsou nová auta? „Koupím si starší s nizkým nájezdem“. Asi takhle by se dal začít příběh tohohle hezkého Volkswagen Sharan. Klient chtěl původně koupit nové rodinné auto od Toyoty, Opelu nebo Citroenu, nicméně vzhledem k neustálému posouvání termínu dodání nového auta se rozhodl celou věc vyřídit jinak. Oslovil Mujdovoz a hledali jsem Volkswagen Sharan s nižším nájezdem a v benzínové variantě.

Volkswagen Sharan 1.4 TSI – jak jede a proč jej vybrat?

Tenhle skvělý člověk, kterého jsem díky dovozu VW Sharana potkal uvažoval asi následovně.

„Nechci diesel, neboť jej nevyužiji… auto s dieselovým motorem se při mém užívání ani nezahřeje, navíc nechci řešit potenciální drahé opravy“. A tudíž musela logicky volba padnout na benzínové auto.

Volkswagen Sharan s 1.4 TSI?

Sharan je velký kus auta i to byl důvod, proč si jej klient vybral, neboť svou výškou mohl být reprezentant NBA. Ale díky tomu, že Sharan je veliký, tak je zapotřebí počítat s tím, že s dieselem pojede auto svižněji. 1.4 TSI je dostatečně výkonný motor pro normální ježdění s rodinou, dle předpisů apod. To neznamená, že auto neumí jet rychle, umí. Jen například v kopcích je zapotřebí auto více vytáčet, což není problém, neboť díky naprosto přesnému řazení vás to i baví. Ani při vyšších otáčkách nejde do kabiny nadměrný hluk, tudíž ani zde není problém. Potřebujete akceleraci, dynamiku, něco tahat? Pak jděte do dieselu. Chcete tuhle oblast probrat? Pak mě zavolejte a probereme to :-).

Nejsou nová auta? Mám řešení

V dnešní době nejsou nová auta a řada lidí stále čeká na zázrak, že někdy budou. Výsledkem je telefonát od prodejce. Že se termín posouvá. Nedostatek nových aut, lze vyřešit pořízením mírně jetého a zachovalého auta. Netvrdím, že na tom něco ušetříte, neboť ojetá auta z Německa mají většinou vyšší prvky výbavy, což se odráží v ceně, ale nové auto budete mít hned.

Takhle nějak bych uzavřel dovoz tohohle krásného 5ti místného Volkswagen Sharan s nezvyklou motorizací 1.4 TSI se 110 KW a manuální převodovkou. Ale víte co? Pro klienta. A jeho potřeby, je to ideální volba.

Nejsou nová auta? Dovezte si se mnou zánovní, je to rychlé, bez lží a řečí kolem a víte co kupujete.

P.S. Pokud vás zajímá, jak vypadají auta, která jsem dovezl, tak zde jsou.

Těším se na spolupráci. J&J

Mohlo by vás zajímat