Nejrychlejší dovoz auta z Německa

Jak na nejrychlejší dovoz auta z Německa?

Nejrychlejší dovoz auta z Německa? Nyní to byl dovoz auta značky Volvo, model XC 60. Ve středu poptáno pro dovoz a v pátek dovezeno. Tady se potkalo vše, jak by se potkat mělo. Klient ví co chce za auto, je ochotný rychle řešit peníze a já mám prostor. Jeli jsme na pátek, ačkoliv jsem byl v daném týdnu v Německu v pondělí a úterý. Za týden opět najeto přes 6 500 Kilometrů :-). Prodejce poslal co měl, byl ochotný a komunikoval. Výsledkem je rychlý dovoz hezkého auta pro suprového klienta. Pokud se potkají tyhle proměnné, pak dovozu auta nebrání vůbec nic. Nicméně co většinou stojí za tím, že se dovoz auta „někde sekne“?

Překážky pro dovoz auta z Německa

Dovozce aut nemá kapacitu

Z mojí strany je to čas a omezené kapacity. Lidé mají zájem o mé služby při dovozu auta z Německa a velice si toho cením a děkuji za to. Občas jsem nucený napsat na web, že momentálně nepřijímám nové zakázky. Ano, to se může stát, neboť lidé mají můj praktický a racionální přístup k branži rádi. Lidé oceňují mou otevřenost, lidskost a spolehlivost. Pokud vím, že mám plno, neslibuji termíny. Neslibuji pohádky o autech z dovozu. Říkám věci tak, jak jsou. Nechcete slyšet pravdu o autech? Tak mě raději nevolejte ani nepišt…. Pokud chcete pravdu, pak naopak zavolejte a napište 🙂

Překážky ze strany zájemců o dovoz aut

Lidé, kteří poptávají dovoz aut nemají jasno v tom co chtějí. Jednou poptávají Opel Astra a za týden mě posílají Mercedesy…. a tak se to táhne měsíc….denně pošlou 2 další inzeráty a nikam to nevede, pak se už ani neozvou a nebo mě neberou telefon. Upřímně? Nemám kapacitu na to, myslet na takové „loudaly“, pokud si se mnou někdo jen měsíc dopisuje a neví co chce, pak nemůžu pomoci a jen mě okrádá o čas. Prvně si srovnejte, jaké máte potřeby a pak řešme konkrétní auta. Další vtipnou situací je, že mě někdo nechá obvolávat auta a pak řekne, že si jde zažádat o úvěr. Tak to by vás šlehlo… Ja vůbec takovému přístupu nerozumím. Nemám na něco peníze, nemohu nic nakupovat…snadné. Nebo se pletu? Občas tomu opravdu nerozumím :-).

Zájemci o dovoz auta z Německa nežijí v realitě

Zájemci o dovoz aut z Německa, nejsou občas ochotní přijmout realitu. Ojetá auta se zdražují, jejich množství na trhu je nízké. Vybrat dobré ojeté auto je těžší, než to na první dobrou vypadá. A do toho všeho vám někdo napíše, že shání 5 let starou Hondu CRV v originálním stavu a že má na to 350 000 Kč. Nebo dalším ukázkovým autem jsou rodinné Fordy MPV, ať již Ford S-max nebo Ford Galaxy. Lidé chtějí za 200 000 Kč auta z roku 2014 nebo 2015 s dobrým nájezdem a stavem. Je to prosté, taková auta NEJSOU a NEEXISTUJÍ.

Takovým lidem odpovím, jak to je nebo jim zavolám a snažím se celou situaci vysvětlit. Ale já podobné zájemce o auta možná i chápu. Najeďte si na české inzertní portály a min. třetina nabídky jsou neexistující auta v autobazarech, které mají jen lákat zájemce.

V Mujdovoz.cz vozím jen taková auta, která bych si v dané ceně koupil sobě – musí splňovat jisté prvky původu, historie a stavu atd….To, že se dobrá auta zdražují a na trhu nejsou, není moje vina. Nebudu vozit „nejlevnější šroty“ z mobile.de, jenom proto, že to někomu připadá jako dobrý nápad!!! Není to dobrý nápad a pro nového majitele, to dopadne většinou finančně velice špatně.

Na video nejrychlejšího dovozu auta z Německa se můžete podívat.

Překážky ze strany prodejců aut v Německu

Prodejci aut v Německu jsou samostaná kapitola. Občas jsou to naprostí amatéři a ani nechápu, jak mohou fungovat. Občas prodejci aut v Německu nemají zájem komunikovat, nebo si vás „přehazují“ jako horký brambor. Nejsou to často obchodníci, ale jen „kravaťáci“, kteří prodávají drahá auta někde v showroomu BMW či Audi, jenže o obchodu nevědí nic.

Pohádky z mobile.de

Často se ukazuje i to, že inzerát na mobile.de není tak úplně „čistý“, jak se zdá, neboť po prvním telefonátu do Německa mám jasno. O příbězích s prodejci aut v Německu, bych mohl nechat zfilmovat celovečerní film nebo spíše celovečerní drama :-).  Podívejte se prosím na videa, kde ukazuji vše. Jak mám dovoz aut nastavený a o čem je dobrý a rychlý dovoz auta z Německa.

Hledáte férový dovoz auta? Zavolejte mě a jdeme na to.

Zde se můžete podívat i na jiná dovezená auta s klienty.

Mohlo by vás zajímat