Nejlepší německé autobazary? Otázka za milión…

Nejlepší německé autobazary jsou takové, které mají férové majitele. Bohužel,to není tak snadné. Říkáte si, jak je poznáte? Musíte tam zavolat a mluvit s nimi. Není to o velikosti autobazaru, není to o sortimentu ojetých německých aut, ale je to o majiteli a jeho přístupu k zákazníkům. Na Googlu a kdekoliv jinde, najdete „chytráky“, jak píší o tom, že narazili na Turky a že je podvedli. Kolikrát i nám lhali původní Němci a říkáte si zlatí Turci😳😳😳.

Já tvrdím jedno. Můžete si za to sami! Proč? Protože už nikdo nenapíše, že jeli pro jedno z nejlevnějších aut na mobile.de. Tihle lidé jeli do rizikových oblastí v Německu a nebo auto kupovali na ulici od priváta(sokromníka), který s ojetými auty „kšeftuje“ načerno, jako se tomu děje na českém Bazoši a nikoho pak nějaká reklamace apod. nezajímá. Pro české zákazníky je často nejlepší autobazar, ten nejlevnější. My v Mujdovoz.cz v průměru denně odmítáme 2 zakázky na dovoz auta z Německa, neboť si někteří zájemci stále myslí, že našli „zázrak z mobile.de“ a ihned se pro auto musí jet. Nemusí, alespoň NÉ s námi.

Jaké jsou nejlepší německé autobazary?

Začnu jednou zkušeností hned ze začátku. Nejlepší německé autobazary nejsou ty největší. Ano, je tomu tak. Je řada německých autocenter, stejně jako je tomu v ČR, které jsou opravdu obrovské, působí po celém Německu a jejich jedinným úkolem je ojeté auto prodat. Což je fajn a je to podstata podnikání, ale jejich praktiky se velice blíží nekalému chování českých autocenter a velikých autobazarů. Po telefonu je vše v pořádku a na místě zjistíte, že tam se ztratila servisní kniha. Ano, budíž jim ke cti, že jí nefalšují a raději jí vůbec nemají. Z nebouraného auta je najednou bourané auto atd… zkrátka česká „klasika“.

Nejlepší německý autobazar je ten, který je schopen k autu říct námi požadované věci. Má od auta kompletní doklady, klíče popř. protokol o stavu auta atd…. těch věcí je X. Proto stále obdivuji „střelce“, kteří si myslí, že si jen tak sednou do auta a pojedou si někde do zahraničí pro nejlevnější „super“ auto z Německa. Přesně takhle před 3 měsíci dopadl jeden zákazník mého automechanika. Jel si pro Octavii sek terou ani nedojel na hranice s ČR!!! Jak jsem to auto viděl později na dílně, tak jsem jen kroutil hlavou. Vrak určený na export. Nic víc.

Prohlídka auta, bez řádného volání a zjišťování? Dopadne to většinou špatně.

Nejlepší německé autobazary? Těžká otázka….

V čem je problém u velkých a známých autobazarů? Mají peníze na reklamu, inzerci, mají hezké zázemí a veliký tým lidí. Lidé jsou často velice důvěřiví a občas i naivní. Je to stejné, jako bych někomu tvrdil, že při stavbě domu, nepotřebujete střešní krytinu, že stačí igelit. Je to lehčí a levnější. Myslíte si, že přeháním? Nikoliv, naše praxe ukazuje to, že X lidí by si při nákupu ojetého auta klidně ten igelit na střechu nechali položit.

Nehledejte německý autobazarový „zázrak“

Nehledejte nejlepší německý autobazar. Hledejte dobré a jasně doložitelné auto z Německa, pak budete mít klidnější spaní. Z nákupu ojetého auta nechcete mít nervy, ale radost. Podívejte se na náš youtube kanál, kde ukazujeme ceny a stavy ojetých aut v německých autobazarech. O žádném bych nemohl říct, že je nejlepší německý autobazar. Ale existují i takové autobazary a jsme i s našimi klienty spokojeni.

Jakou máme cenu za dovoz auta? Více než příznivou a ušetří Vám to hromadu času, starostí. V Německu se s námi nestaráte o nic.

Na případný dovoz auta i pro vás se těšíme, kontaktujte nás.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat