Jaké jsou nejlepší německé autobazary?

Nejlepší německé autobazary? Otázka za milión…

Nejlepší německé autobazary jsou takové, které mají férové majitele. Bohužel,to není tak snadné. Říkáte si, jak je poznáte? Musíte tam zavolat a mluvit s nimi. Není to o velikosti autobazaru, není to o sortimentu ojetých německých aut, ale je to o majiteli a jeho přístupu k zákazníkům. Na Googlu a kdekoliv jinde, najdete „chytráky“, jak píší o tom, že narazili na Turky a že je podvedli. Kolikrát i nám lhali původní Němci a říkáte si zlatí Turci😳😳😳.

Já tvrdím jedno. Můžete si za to sami! Proč? Protože už nikdo nenapíše, že jeli pro jedno z nejlevnějších aut na mobile.de. Tihle lidé jeli do rizikových oblastí v Německu a nebo auto kupovali na ulici od priváta(sokromníka), který s ojetými auty „kšeftuje“ načerno, jako se tomu děje na českém Bazoši a nikoho pak nějaká reklamace apod. nezajímá. Pro české zákazníky je často nejlepší autobazar, ten nejlevnější. My v Mujdovoz.cz v průměru denně odmítáme 2 zakázky na dovoz auta z Německa, neboť si někteří zájemci stále myslí, že našli „zázrak z mobile.de“ a ihned se pro auto musí jet. Nemusí, alespoň NÉ s námi.

Jaké jsou nejlepší německé autobazary?

Začnu jednou zkušeností hned ze začátku. Nejlepší německé autobazary nejsou ty největší. Ano, je tomu tak. Je řada německých autocenter, stejně jako je tomu v ČR, které jsou opravdu obrovské, působí po celém Německu a jejich jedinným úkolem je ojeté auto prodat. Což je fajn a je to podstata podnikání, ale jejich praktiky se velice blíží nekalému chování českých autocenter a velikých autobazarů. Po telefonu je vše v pořádku a na místě zjistíte, že tam se ztratila servisní kniha. Ano, budíž jim ke cti, že jí nefalšují a raději jí vůbec nemají. Z nebouraného auta je najednou bourané auto atd… zkrátka česká „klasika“.

Nejlepší německý autobazar je ten, který je schopen k autu říct námi požadované věci. Má od auta kompletní doklady, klíče popř. protokol o stavu auta atd…. těch věcí je X. Proto stále obdivuji „střelce“, kteří si myslí, že si jen tak sednou do auta a pojedou si někde do zahraničí pro nejlevnější „super“ auto z Německa. Přesně takhle před 3 měsíci dopadl jeden zákazník mého automechanika. Jel si pro Octavii sek terou ani nedojel na hranice s ČR!!! Jak jsem to auto viděl později na dílně, tak jsem jen kroutil hlavou. Vrak určený na export. Nic víc.

Prohlídka auta, bez řádného volání a zjišťování? Dopadne to většinou špatně.

Nejlepší německé autobazary? Těžká otázka….

V čem je problém u velkých a známých autobazarů? Mají peníze na reklamu, inzerci, mají hezké zázemí a veliký tým lidí. Lidé jsou často velice důvěřiví a občas i naivní. Je to stejné, jako bych někomu tvrdil, že při stavbě domu, nepotřebujete střešní krytinu, že stačí igelit. Je to lehčí a levnější. Myslíte si, že přeháním? Nikoliv, naše praxe ukazuje to, že X lidí by si při nákupu ojetého auta klidně ten igelit na střechu nechali položit.

Nehledejte německý autobazarový „zázrak“

Nehledejte nejlepší německý autobazar. Hledejte dobré a jasně doložitelné auto z Německa, pak budete mít klidnější spaní. Z nákupu ojetého auta nechcete mít nervy, ale radost. Podívejte se na náš youtube kanál, kde ukazujeme ceny a stavy ojetých aut v německých autobazarech. O žádném bych nemohl říct, že je nejlepší německý autobazar. Ale existují i takové autobazary a jsme i s našimi klienty spokojeni.

Jakou máme cenu za dovoz auta? Více než příznivou a ušetří Vám to hromadu času, starostí. V Německu se s námi nestaráte o nic.

Na případný dovoz auta i pro vás se těšíme, kontaktujte nás.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat