Nejlepší cena při pořízení auta ?

No samozřejmě, že ta nejnižší cena, je tomu tak?

Tak nějak je pořád čím dál tím více slyšet z různých médií podobné hlášky na různé prodejce aut, kteří se zřejmě k prodeji aut chovají podobně, jako kdyby prodávali meruňky. Poněvadž i meruňky, pokud neprodáte do krátké doby, tak je můžete vyhodit, neboť prostě shnijí. Je tam jistá podobnost s kvalitou aut? Netroufám si říct.

Nicméně jsem rád, že naši klienti a ostatní zájemci o dovoz auta ze zahraničí přemýšlí trošku jinak a nejdou jak stádo ovcí jen po ceně. Neboť vědí, že dobré auto má svojí cenu a nepotřebuje se podbízet někde ve „slevovém koutku“

Jako příklad uvádím pár posledních zájemců o dovoz auta z Německa.

NR.1. Dovoz volkswagen Passat

Super manželský pár ze severní Moravy. Chtěli pro svou rodinu Volkswagen Passat v černé barvě, TDI, Kombi najeto do 150 tis.km.

Pán měl podmínku že auto musí mít xenony.

Po pár telefonátech jsme našli vhodný vůz. Do týdne jsme jeli pro vhodného Passata do Německa  To jestli se nákup povedl či nikoliv posuďte sami z přiložených fotografií.

Co tím chci říct je to, že původní rozpočet auta byl nějaký…nicméně vzhledem k požadavkům muselo dojít k jeho navýšení cca o 40 tisíc kč.

Ale sami klienti uznali, že těch 40 tisíc stálo za to, že přece jen nekupují auto každý rok a nebudou to řešit.

Dovoz Volkswagen Passat Mujdovoz

NR.2. Dovoz Mitsubishi Outlander

Podobně smýšlející klient z jihozápadu republiky. Chtěl dovézt vůz z Německa, neboť jak sám tvrdil stačilo mu obvolat pár inzerátů v ČR a měl jasno, že tady auto asi nekoupí.

Sympatický mladší pán, chtěl Mitsubishi outlander v automatu, 7 míst v dobrém stavu cca kolem 10 000  euro.

Výsledek byl fantastický.

Mitsubishi přímo od dealera Mitsubishi v Německu za cenu, která byla o 500 vyšší, než původní rozpočet. To auto bylo uvnitř i z venku opravdu jako nové, navíc mělo krásný rám a prahy, tipli byste tomuto autu nájezd 150 tis.km?

NR.3.  Dovoz Audi A4 Sportback

Mladý sympatický klučina ze severní moravy, který říkal, že máme mrtvý facebook. Což musím uznat , že má 100% pravdu. Omlouváme se všem, ale opravdu nemáme čas trávit volné chvíle na facebooku, ale půjdu do sebe a polepším se….. Někdy. 🙂

Ale zpět k dovozu Audi A3

Na můj vkus jsme Audi auto hledali dlouho, neboť původní rozpočet byl kolem 200 tisíc.kč.  Ale nakonec jsme našli, pěknou Audinku z Německa, měla sice mírně podřené dveře, ale myslím si, že šikovný lakýrník to do 5 tis. Kč vyřeší. Ale jinak stav auta i interiéru byl velice zachovalý.

Takhle vypadá audi z Německa s najetými 220 tisíci kilometry

Co tyto sympatické lidi spojovalo?

Všichni tito zájemci o dovoz auta ze zahraničí měli jedno společné. Nešli po ceně, ale po stavu auta a věděli, že jedou například pro 10 let staré auto, tudíž to prostě nebude nový vůz. Všem za to patří velké díky!!!!!!! Bylo nám potěšením.

Mohlo by vás zajímat