Před jakými auty z mobile de varuje Mujdovoz

Před jakými auty z mobile de varuje Mujdovoz

Mobile de není zárukou ničeho

Dnes se chci s vámi podělit o jakousi selekci aut z mobile de. Tahle auta jsme si s klienty odsouhlasili, že je nedovezeme. Proč? Protože k nim není věrohodná historie a nebo jsme již z telefoního hovoru zjistili potenciální problémy. Čeho si u aut všímám a co zjištuji již z inzerátů, uvidíte ve videu.

Audi A5 z Mobile de

Prvním adeptem byla Audi A5 Sportback za velice zajímavou cenu. Klient byl mladý klučina, který si chtěl udělat radost luxusní Audi. Po prvním telefonátu prodejci v oblasti Hamburku jsem pochopil, že z této objednávky nebude vůbec nic. Klientovi jsem doporučil, aby si v prvé řadě přišetřil, neboť pokud koupí tuhle černou „krásku“, tak kupuje doslova a do písmene pověstného zajíce v pytli. Navíc tenhle zajíc nebyl původem z Německa, ale z Itálie! Takových aut je v českých autobazarech hodně.

Ford Mondeo z Německa

Druhým velice častým poptávaným vozem pro dovoz z Německa je Ford Mondeo. Osobně se distancuji od rčení „Fordem tam a vlakem zpátky“, neboť tohle rčení již dnes platí téměř u každé automobilky. Ford není nijak horší než např. Volkwagen. Alespoň s modelem Mondeo určitě ne.

Mondeo je krásně říditelné auto, nabízí dostatek vnitřního prostoru a je velice příjemné pro dálniční jízdy. Otázkou jen u Fordu zůstávají Powershifty, což je nekonečné téma. Někomu to funguje bez problémů – pokud mění olej v automatické převodovce a někomu se powershift pokazí po 50 tis.km. Nicméně černé Mondeo se opět nedovezlo. Prodejce již po telefonu přiznal, že je Mondeo kompletně po celolaku. Vzniká otázka proč? Jak auto vypadalo před lakováním? Na žádnou z těhle otázek jsem nedostal od prodejce odpověď. Tudíž jsem dovoz i tohohle auta „odpískal“.

Raritní Mercedes E Coupe z mobile de

Posledním adeptem pro potenciální dovoz z mobile de, byl krásný bílý Mercedes E 500 Coupe. Mercedes ještě ze „staré školy“, nicméně i tady se jednalo o reipmort z Japonska. Mercedes byl po mírném poškození a celkově jsem po telefonátu se soukromým prodejce nabyl dojmu, že bude lepší se tomuhle autu vyhnout velikým obloukem.

Tohle je styl práce Mujdovoz.cz

Takhle funguji při vyhledávání a obvolávání aut z mobile de. Již z telefonátu společně odfiltrujeme problémová auta, neboť u Mujdovoz.cz vždy platila jedna zásada. Vozím jen taková auta, která bych si v dané ceně koupil sobě a nebo mým blízkým. Na dovezená auta se můžete podívat zde.

Pokud se vám takový styl práce zamlouvá, zavolejte. Těším se na spolupráci.

Jiří Janíček

Mohlo by vás zajímat