Jak na Mobile.de česky? Na co si dávat pozor při dovozu auta?

Mobile.de česky a na co si dávejte pozor při dovozu auta Vy?

Mobile.de česky? Ano. Kde hledat ojetá auta v Německu, když neumíte německy? Napište do Googlu : Mobile de česky, link je zde https://www.mobile.de/cz

Jen si prosím dejte právě pozor na český překlad. Význačně, co se překladů týče se mobile.de zlepšil. Je to inzertní server s ojetými auty, ale občas stále dělá z bouraných aut nebourána a naopak. Takových příkladů s chybně přeloženými parametry je více.

Jinými slovy. Mobile.de a autoscout.de jsou primárně německé servery pro německy mluvící lidi, pokud se chcete vyhnout řadě nepříjemných překvapení, doporučuji si nechat vše v originále a základní fráze si přeložit přes např. google translate. https://translate.google.cz/?hl=cs

Kde dále hledat ojeté auto v Německu?

Mobile.de a nebo autoscout.de jsou největší německé servery s ojetými auty, ještě se dají hledat auta na Ebayi, ale tam bych byl velice opatrný. Je to něco jako česká inzertní internetová džungle. Vše je v super stavu, pak na auto dojedete a nestačíte se divit…tipy na falešné inzeráty z mobile, jsou zde.

Nákup ojetých aut online?

Ano dnešní doba je online, ale podle mého nelze vše „hodit“ do online prostředí. Proč? To je na celovečerní film… Jsou různí poskytovatelé dovozů aut nejen z Německa, kteří vám koupí auto online, jenže vy o autě nevíte téměř nic.

Pár fíglů z „online“ světa ojetých aut

Kdo je na kupní smlouvě v Německu? Poskytovatel služby nebo vy jako zájemce? Vy nevíte za kolik to auto skutečně „online dovozce“ koupil. Na místo přijede řidič přepravní služby, naloží auto a jede pro dalších 7 aut, které musí stihnout dovést.

Údajně se na auta jezdí dívat technici…, ano, ale jak u koho. Na to pozor! Výjezdy jsou údajně zdarma. Prosím vás, tohle mě vždy pobaví. Vezměte si, jak je Německo veliké a nikdo!!! NIKDO nebude zadarmo jezdit po Německu a kontrolovat vaše 5.vybrané ojeté auto ZDARMA. Vždy se ptejte na celkovou cenu dovozu auta!!!

Jak udělat z ceny dovozu auta dvojnásobek?

Něco podobného jsem slyšel z vyprávění od klienta z Brna, který vezl se mnou BMW a jeho kolega z práce s konkurencí. Kolegu měl stát dovoz auta 30 000 Kč plus STK a přihlášení za 8000 Kč a se všemi prohlídkami a konzultacemi „zdarma“ Se servisními techniky kolem byl dovoz auta za 58 000 Kč…takže asi tak. Pán měl složenou zálohu ve výši 20% z 600 000 tisícového auta, takže neměl moc na výběr…zaplatil a raději dále neřešil.

Online konkurence s ojetými auty aneb pohádky pro dospělé

Konkurence, nákup ojetého auta často popisuje stylem, že je to vlastně procházka růžovou zahradou….všichni se milujeme a smějeme se na sebe, jenže takhle to není NENÍ!!! Je to tvrdý business, kde rychlejší vyhrává. Je to branže plná podvodníčků a „chytrolínů“, kteří hledají na jakékoliv příležitosti něco „trhnou“.

Vrácení auta zdarma, záruky?

Některé firmy používají fígle, že je vrácení auta zdarma… opět, přečtěte si jejich obchodní podmínky…..jakou cenu má zdarma… a pak poslední trik. Záruka na ojeté auta.

Prosím vás, lidi. Záruka je daná výrobcem auta, ano mohou být různé prodloužené záruky od výrobce, ale musí to být od výrobce auta!!! Pak je to záruka.

Není záruka na ojeté auto od výrobce? Je to pojištění!!! A nijak jinak.

Tyhle praktiky a řeči mě už unavují

Proč tohle píšu? Poněvadž mě nebaví, pokud mě někdo podezřívá, že se chovám stejně a háže mě do jednoho pytle, byť s větší a známější konkurencí. Každý si dovozy aut dělá po svém, tak to zkrátka je!

U mě je cena za dovoz auta cenou, to co vidíte, to zaplatíte a NE více!!!

Slevy z aut jsou vždy po domluvě 50/50.

Na smlouvě jako kupující je klient, který jede se mnou do Německa. Více transparentně dovoz auta z Německa nejde zařídit….

Mohlo by vás zajímat