Dovoz aut z mobile de v novém

Zásadní změna pro dovoz aut z mobile de

Mobile de je nejčastějším zdrojem pro dovoz aut z Německa s Mujdovoz.cz.

Proč vlastntě klienti poptávají dovoz auta přes Mujdovoz.cz?

Klienti při dovozu aut z mobile de oceňují:

  • Oceňují, že jsem malá firma a vše jsem si řešil sám.
  • Oceňují otevřenost komunikace.
  • Je auto z mobile de ve špatném stavu? Řekneme to narovinu a hledáme jiný vůz
  • Klient pro vybrané auto z mobile de jede vždy osobně s námi
  • Transparentnost celého dovozu auta
  • Převozní značky v ceně dovozu auta

Změna pro dovoz aut

A nyní dochází pro mě k nejzásadnější změně na poli dovozu aut z mobile de.

Do života se mě připletl (vím, je to hrozné slovo, ale nevím, jak to jinak napsat) člověk, který chtěl se mnou spolupracovat. Přiznám se, že ze začátku jsem byl opatrný. Podobných nabídek jsem měl již v minulosti více a vždy se z toho vyklubalo něco podivného. Znáte ten pocit, že máte z člověka na druhé straně telefonu divný pocit. Přece nenechám někoho pokazit mou několikaletou práci, no ne? 🙂  Stejné pochybnosti jsem měl i nyní, nicméně dal jsem na svůj instinkt a s dotyčnou osobou jsem se setkal osobně. Prohodili jsme pár slov a ukázalo se, že by to mohlo jít.

Ti z vás, kteří se mnou nějaké dovozy již letos udělali, tak víte, že jsem často nejel sám, neboť jsem si potřeboval oťuknout, jak dotyčný pracuje a jestli je pravda, to co mě sdělil. No a musím říct, že ano.

Dovozy aut z mobile de od září

Vzhledem k faktu, že se potřebuji na podzim konečně věnovat i jinému projektu, než je dovoz aut z Německa, tak jsem přijal ke spolupráci daného člověka a je mým dovozovým parťákem. Víte co je na dovozech super? Že při téhle práci zažijete tolik zážitků, které někdo nestihne za půlku svého života.

Nový dovozový parťák je spolehlivý

Nový parťák umí německy. Řídí výborně, navíc jezdí bezpečně. Ví jak má pracovat – zkrátka odladili jsme vše potřebné k tomu, abych jej mohl vypustit samotného s klienty. Jakmile poptáte dovoz auta z mobile de, tak mu váš email přepošlu a on se o všechno postará. Mému parťákovi na dovozy plně důvěřuji a žádám vás o totéž. Je to stejné, jako bych tam jel já osobně s vámi. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, zavolejte mě. Pokud budete mít jakékoliv pochybnosti, zavolejte. Věřte, nemáte se čeho bát! Pokud bych měl pochybnosti, tak tenhle krok NIKDY neudělám.

Proč jsem se tak rozhodl? Podívejte se na videjko.

Ale věřte mě, že jsem celé prázdniny přemýšlel, jestli to udělám, ale řízl jsem do toho!

Stále u Mujdovoz platí, že „Co si dohodneme, to platí“.

Práce v Mujdovoz.cz při dovozu aut z mobile de bude úplně stejná jako v předchozím článku, to vám GARANTUJI!

Mohlo by vás zajímat