Mercedes Benz C moc dobré auto

Mercedes benz C

Mercedes benz C je velmi dobré auto, především na dlouhé dálniční trasy a nebo pro mladší rodinu, díky menším rozměrům, než např. E. Je pro zájemce, kteří hledají kvalitní auto. Bohužel u některých lidí značka Mercedes stále evokuje „gangster“ styl. Já nesouhlasím a pojďme se podívat, proč je např. Mercedes třídy C tolik oblíbený při dovozu auta? Za letošní rok jsem dovezl a později už dovezli něco přes 7 Mercedesů třídy C. Mercedes C je oblíbený pro své kompaktnější rozměry, než je tomu třeba u třídy E. Nicméně přesto to není žádný BABY Benz.

Mercedes C očima klientů

Mercedes C je kvalitně a bytelně udělané auto. Zájemci o dovoz Mercedesu z Německa ve třídě C, chtějí častěji auta s pohonem 4X4. Ten je u Mercedesu označovaný jako 4 matic. Ti, kteří bydlí ve městech, mohou tento pohon oželet a podle mě jim stačí pouze klasický mercedesácký zadní náhon. Základem v zimě jsou především kvalitní zimní pneumatiky.

Zájemci o Mercedes C častěji volí vyzkoušené dieselové varianty, než benzínové verze. Ačkoliv se letos dovezla ostrá verze Mercedesu C AMG a nebo i starší, Mercedes C benzínový kombík. Ten byl sice ve starší generaci, nicméně bylo to nádherné a udržované auto, pro skvělého klienta od Plzně.

Dalším důvodem, proč si klienti vybírají právě Mercedes třídy C je jeho design. Celková kvalita uvnitř i z venku auta. Podívejte se na detaily, jak je např. auto nalakováno. Nebo jak má udělány jiné detaily a pochopíte, proč nový Céčkový Mercedes stojí, co stojí.

Jaká je jeho cena?

Pokud hledáte nějaký méně jetý Mercedes C, tak počítejte s částkama kolem 23 Euro a více…

Tak to zkrátka je, podívejte se zde na mobile.de. Jako nový vůz stojí Mercedes „balík“ a prvky příplatkové výbavy se mohou vyšplhat na 300 tisíc korun, jako by nic.

Nákup Mercedes Benz C 250d 4 matic na 5.pokus!!!

Mercedesy jsou často skryté bouračky. Mají pochybné původy a historii. Mercedesy, byly v minulosti často využíváná jako TAXI. Osobní přepravy apod. a tahle auta mají za 4 roky provozu klidně 500 000 Kč a ještě k tomu „ochuzenou“ údržbu, poněvadž není čas, aby auto někde stálo v servisu. Musí vydělávat.

Předsudky lidí k Mercedesu

Lidé se Mercedesu bojí, neboť si myslí, že jsou na něj drahé díly apod. Řeknu to takhle. Běžné náhradní díly bez značkového servisu Mercedes. Ten má totiž často jen značkové ceny, ale kvalitu práce nikoliv, tak budete jen na mírně vyšších částkách za díly i servis. V porovnání s ostatními značkami aut.

Ano samozřejmě….pokud si rozbijete např. přední LED světla apod. Tak ta stojí 40 000 Kč bez problémů. Jenže, pokud si někdo kupuje auto přes 23 Tis.euro, tak předpokládám, že budete mít havarijní pojištění a jste v pohodě.

Místa v céčkovým mercedesu je dostatek. Pokud potřebujete větší zavazadlový prostor a více místa v zadu, tak jděte do E Třídy. Třída E je cenově ještě výše, než C.

Hledáte dovoz Mercedesu? Zavolejte mě a jdeme na to.

Těšíme se na setkání

Mohlo by vás zajímat