Problémy s Mazdou 6 2.0i Skyactiv

Mazda 6 2.0i Skyactiv pro mladého klienta – Auto z půjčovny

Mazda 6 Skyactiv je velice oblíbeným autem pro dovoz z Německa. Je krásně řiditelná,má spolehlivé motory, perfektní podvozky i převodovky. Nabízí dostatek prostoru, byť jistě méně, než její hlavní konkurent Škoda Superb, ale o vnitřní prostor u Mazdy 6 zákazníkům nejde především. Chcete se při řízení i bavit? Mazda 6 to umožňuje.

Mazda 6 2.0i Skyactiv 121 KW manuál

A přesně o zábavu při řízení a spolehlivost šlo i klientovi, který nás oslovil. Chtěl pouze novější model Mazdy od roku 2019 s benzínovým motorem. Konkrétně se jedná o 2.0 Skyactiv s výkonem 121 kw, který je spojen s přesnou a úžasnou 6.st. převodovkou. Podmínkou je pouze typická mazďácká červená metalíza. Myslel jsem si, že to nebude problém….a byl. Mazda s Mujdovoz musí mít z Německa jasný původ!!! Jinak to nebude pěkná mazda.Věřte nám.

Mazdy 6 na německém trhu. POZOR!!!!

Mazda 6 je na německém trhu velice rozšířená. Občas i za ceny, kdy v ČR nekoupíte ani Škodu Octavii. Ale pozor! Jak už to bývá, na pohádky jsme už příliš dospělí. Vždy říkám, že každá cena má svůj důvod!!! A platí to i u Mazdy 6, byť je mladého roku výroby.

Nebavím se zde o nějak poškozených vozidlech, ty jsou ještě v pořádku. Pokud někdo na autě měnil nárazník nebo blatník, popř. nechal auto z estetických důvodů lakovat a Mazda je spravována v německé Mazdě, tak Vám garantuji!!! Že na autě nepoznáte nic a podobných aut jsme dovezli již v minulosti několik k naprosté spokojenosti klientů. Ale je zde jiný problém!!!

Na německém trhu je dost aut z krátkodobých půjčoven, které vypadají minimálně na dvoj až troj násobný nájezd, než jaký deklarují! Píši zde, že auta vypadají, nikoliv, že by došlo k manipulaci s tachometrem. Taková auta, často prodávají prodejci Mazda a s jedním takovým jsem měl tu čest se setkat. Viz foto a video. Nemá cenu jezdit do Německa pro auta na slepo!

Zde je další dřívější příklad Passatu.

Není Mazda jako Mazda

Mazda byla na každém díle poškozená, kapota byla pod kitem, přední i zadní část byla opravována.

Vůbec bych tohle neřešil u 9 nebo 10 let starého auta, ale u auta z roku 2019 s nájezdem pod 40 tisíc kilometrů???!!!

Volkswagen Tiguan a Mazda 6 s Mujdovoz

Mazdy 6 jsou v Německu jistě levnější, navíc máte výhodný kurz eura, ale to není úplně důvod šetřit za každou cenu a kupovat „naleštěnou bídu“. Vždy platí, přidáte pár tisíc eur a máte úplně jiné auto navíc 1 500 euro? A máte hezké, servisované a nedoničené auto z půjčovny, alespoň takhle vnímám současnou situaci na německém trhu s Mazdami 6. I Tak je Mazda 6 i o 100 000 Kč levnější, než v ČR a víte co kupujete.

Dovoz Mazdy 6 rádi zařídíme, kontaktujte nás.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat