Mazda 6 , prodej v Německu a jak můžete ušetřit

Mazda 6 je u MujDovoz.cz velice oblíbeným autem u našich klientů a občas se cítíme jako hlavní importér ojetých Mazd z mobile.de, protože se o nás všeobecně ví, že Mazdy a Toyoty máme velice rádi. A nejen ty. Jakákoliv japonská auta, která dávají smysl a mají jasnou historii a původ. Nedávno jsem měl pro porovnání opět dvě Mazdy 6, které jsme vezli z Německa. Obě byly modelové ročníky 2019 a obě byly s automatickými převodovkami 👍.

Mazda 6 je č.1 u MujDovoz.cz

Mazdy je u nás opravdu nejvíce dovážená značka ojetých aut z Německa. Obě Mazdy o kterých chci hovořit, tak pocházely od oficiálního dealera Mazda a obě pocházely z Německa a obě byly zajímavé svou cenou. Svou pořizovací cenou byly zajímavé, ačkoliv měly plnou servisní historii, a byly prodané jako nové u tohoto dealera. S černým dvoulitrem dokonce 2 roky jezdil zaměstnanec tohoto prodejce.

„Šestka“ 2.5 i a jak je možné, že cena byla více zajímavá?

Neboť obě Mazdy měly za sebou drobné „bebí“. Do „dva a půlky“ nacouvali na křižovatce, kdy si auto před ní, řidič spletl na automatu D(dopředu a R(dozadu) a bylo to. A to je právě ŠANCE! Jak koupíte zajímavé auto za dobrou cenu. 👍 Opravované to bylo samozřejmě v Mazdě👍, vše se měnilo, díl za díl a nikdo! By nic nepoznal. A díky tomu, že se této skutečnosti klient nebál, má v Brně krásnou Mazdu.

Mazda s 2.0i 121KW automat

Tahle černá, opět hezká Mazda byla po poškození levých dveří a zrcátka. Opět oprava u Mazdy a NIKDO by opět NIC nepoznal.

Test spotřeby Mazdy 6- německá dálnice a 2.0i vs. 2.5i?

2.5 i samozřejmě jede o poznání lépe a více tahá, ale není to žádný dravec. Šestka s dva a půl litrem je příjemné, pružné auto. Auto, které i na německé dálnici při překračování českých dálničních limitů jezdí za 7,6 až 7,7 litrů na 100 km.

Mazda 6 2.0i má asi o 0,4 litru nižší spotřebu při stejném stylu jiízdy. A právě motory a jízdní vlastnosti jsou mimo designu hlavním lákadlem, proč byste si měli pro rodinu koupit Mazdu 6 s MujDovoz.cz v Německu také. 👍.

Vozíme jen krásné Mazdy 6 s jasným původem a historií. Uvidíte také.

Těšíme se na Vaše zavolání nebo email.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat