Mazda 6 kombi z Německa – „nové auto“ – 45%

Nejlepší Mazda 6 z mobile.de poměr výkon, cena

Mazda 6 kombi z Německa, aneb původ auta u dovozu je vším a tohle budu tvrdit stále dokola. Podívejte se na letní dovozový sen z mobile.de a z Německa.

Mazda 6 Kombi z Německa stav nového auta – 45% z ceny nového auta

Mazda 6 je u nás, velice oblíbeným a poptávaným autem pro dovoz auta z Německa. To co se nám povedlo při posledním dovozu Mazdy 6 je opravdu meisterštyk. Chceme se o tom s Vámi podělit.

Základní data Mazdy aneb kráska v bílém

Mazda 6 v bílé perleti, po prvním majiteli, kožený interiér s vyhřívanými i odvětrávanými sedačkami. Manuální převodovka, silnější dvoulitrový benzínový motor a naprosto vyjímečný stav auta.

Čím byla tahle Mazda 6 kombi z Německa tak vyjímečná?

Tahle Mazda 6 měla naprosto krásný původ auta! Původ auta z Německa je pro nás zásadní a vždy si na něm zakládáme. Pokud nevíme, odkud auto pochází, tak pro něj ani nejedeme. Opravdu!!! Mazdička byla po prvním majiteli, starší pán, přes 80 let, který vzhledem ke svému zdravotnímu stavu přišel v Německu o řidičský průkaz a auto musel prodat. Auto prodával stejný dealer Mazdy, který dané auto prodával jako nové. Jasný servis, původ, historie. Zkrátka lépe sehnat ojeté auto v Německu již nejde. Tohle byl téměř dovoz roku! 😁😁😁

Na autě nebylo nic, kromě předního škrábanečku na předním nárazníku. Škrábaneček chápejte jako opravdu malinkou oděrku v délce asi 3 cm. K autu ještě navíc byla kompletně nová zimní sada, která na sobě ještě měla původní nálepky, tudíž na autě nikdy nebyla namontovaná.

Oblíbenost Mazdy u Mujdovoz.cz

Mazdy 6 jsou velice oblíbené pro svůj design, ale především pro své jízdní vlastnosti, které jsou vysloveně perfektní. Navíc dvoulitrový benzínový motor umí jet krásně a navíc i úsporně. Pokud uvažujete nad benzínovým rodinným autem, tak bych Mazdu 6 určitě zařadil do svého výběru.

Na více videích s Mazdami 6 se můžete podívat i zde, kdy jsme vezli červenou a nebo se koukněte na krásný sedan a jeden podvod z mobile.de, kdy soukromník prodával bouranou Mazdu z USA a samozřejmě tvrdil, že je německá a nebouraná. Taková klasika, před kterou hodně varujeme jak na našich videích Youtube, tak na našem blogu na webu Mujdovoz.cz. MAZDA 6 2.5i nebo Mazda CX5 2.5i mladý rok a za supr cenu = problém. Vždy!

Hledáte dovoz Mazdy z Německa? Moc rádi pomůžeme.

Kontaktujte nás, rádi Vám nejen Mazdu dovezeme.

Těšíme se na spolupráci

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat