Mazda 6 Kombi v benzínu 121 kw

Mazda 6 Kombi v benzínu je hodně poptávané auto pro dovoz z Německa. Důvodů je několik.

První důvodem je design a spolehlivost. Mazda 6 je hezká a elegantní. Dalším vůvodem jsou vyníkající jízdní vlastnosti. Mazda je i v „moderní“ době, kdy evropské konkurenci „umírají“ benzínové motory díky složité technologii či nedostatečným konstrukčním řešením, tak Mazda svými motory dokazuje, že je na špici. Spolehlivosti benzínových motorů Skyactiv je pověstná.

Mazdy 6 v bezínu u prodejců v Německu

Mazdy jsou poptávaná ojetá auta, pro svou spolehlivost, výkonné a přitom úsporné motory. Jenže není Mazda jako Mazda. I v Německu je veliké množství ojetých Mazd přímo z oficiálního dealesrtví, které měly za sebou větší či menší havárii a nebo byly předmětem krátkodobých pronájmů. TZV. půjčovny. Jedinné co je na těchto ojetých autech zajímavé je cena, ale to je tak vše.

Na jednu takovou Mazdu 6 z půjčovny s nízkým nájezdem se , můžete podívat na videu níže.

Tohle ojeté auto jsme nedoporučili. Nízký nájezd nebyl argument. Hledali jsme dále.

Nakonec se povedlo a dovezli jsme krásnou Mazdu 6 kombi po první majitelce. Nové auto prodal přímo tenhle prodejce prodáno jako nové auto. U nich servisované a vše bylo tak, jak prodejkyně řekla.

Mazda 6 v Německu

Mazda 6 kombi je cenově v Německu zajímavá. V Německu je větší nabídka ojetých aut v porovnání s ČR. Na druhou stranu je nutné být opatrný, neboť velká dealerství, typu Hellwig apod. Inzerují na mobile.de auta za supr ceny, ale právě „dorasovaná“ auta z půjčoven. Cenový rozdíl německé a české autoinzerce je často i více než 70 tisíc korun. A bavíme se o autech s původem, pěknou výbavou a plným servisem.

Mazda 6 je velmi dobrá benzínová volba, pokud hledáte spolehlivé a elegantní rodinné auto. Velice často se klienti rozhodují mezi 2.0i 121 kw s manuální převodovkou a Mazdou 6 s 2.5 benzínovým motorem, který je vždy s automatem. Je to o osobních preferencích každého klienta. I dvoulitrová Mazda jede moc hezky. Samozřejmě 2.5 je 2.5, navíc je často spojená s vyššími stupňi výbav vč. kůže, ventilovaných sedadel atd. Ale né každý potřebuje kožená sedadla.

I Bílá Mazdě 6 velice sluší a dvoulitr plně dostačuje, tedy podle nás. Ten kdo čeká , že s 2.5 bude jezdit jak „Fitipaldi“. Tak nebude. Je to dobrý motor, ale né pro závodníky.

Dovoz Mazdy z Německa rádi zařídíme. Kontaktujte nás.

Těšíme se na spolupráci, zavolejte nám 👍.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat