Dovoz aut Mazda 6 a CX-5 z Německa a možné problémy

Mazda 6 a Mazda CX-5 patří k oblíbeným autům na dovoz z Německa s Mujdovoz.cz. Né vždy Mazda 6 vypadá tak, jak by si zasloužila, neboť je to často auto, které pochází z autopůjčoven a podobné Mazdě 6, jsem napsal článek i natočil videjko. Mezi poslední dovezené krásné Mazdy 6 patří opět další Mazda 6 121 KW s manuální převodovkou a velice krásná Mazda 6 2.5i s automatickou převodovkou a plnou výbavou.

Mazda v kombíku byla od oficiálního prodejce Mazdy a Mazda 6 v sedanu pocházela od menšího neznačkového autobazaru, ale i tak vypadala moc hezky, byla po prvním soukromém majiteli a měla plnou servisní historii a původní stav.

MAZDA 6 a CX-5 2.5 Skyactiv

O čem zde chci ale napsat je jiný druh aut.A tím jsou podezřele výhodné MAZDY 6 nebo Mazdy CX-5 s dvou a půl litrovým benzínovým motorem 2.5i Skyactiv. Taková auta nabízejí různí podvodníci na mobile.de za fantastické ceny a nebo nabízejí nesmyslné slevy po telefonu. Můžete si být jisti jednou věcí!!! Všechny tyhle „super nabídky“ pocházejí z USA a údajný soukromník z mobile, není soukromník, ale kšeftař s autama z Ameriky. Jen se tváří jako soukromník, poněvadž, jakmile od něj auto koupíte, tak už jej nezajímáte.

Co je na Mazdě z Ameriky špatně?

Všechno! Jsou to často totálně poškozená auta. Havárie, vytopená, vyhořelá a nebo rozkradená auta. Zkrátka, jde o to, levně nakoupit a po započtení opravy, dovozu, cel a dph ještě na autě minimálně 3 – 4 tisíc. Euro vydělat. Jednoduchá matematika. A přesně takvou Mazdu CX-5 s 2.5i litrovým skyactivem chtěl koupit i jeden zájemce ze Slovenska. Naštěstí jsme vše hned ze startu zarazili! Podobných aut je více než dost i v Polsku.

Proto buďte opatrní na „výhodné“ nabídky na z mobile.de na Mazdy v 2.5i benzínových motorech. Jak říkával legendární pan Šimek…“ nechci slevu zadarmo“. A vy si koupíte opravený či vytopený vrak a nikoliv spolehlivou Mazdu.

Hledáte dovoz Mazdy v klidu?

Kontaktujte nás a rádi Vám s dovozem pomůžeme.

Těšíme se na setkání.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat