Maybach S 580 nejdražší auto z Německa 2023

Maybach, aneb když Mercedes nestačí

Maybach je synonymem pro vyšší společenskou vrstvu. Tahle luxusní auta ukázují, jak můžete zlepšit dokonalé auto v podobě Mercedesu. Co je tím dokonalým základem? Je to Mercedes Benz S. A ten, kdo si myslí, že Esko je již v topu, tak Maybach posouvá tyhle hranice daleko dále.

Mercedes Benz S Maybach 580

Tohohle aristokrata pohání královský motor o objemu 4 litry. Jedná se o osmiválec s biturbem. Maximální rychlost je 250 km/h. Spotřeba? Né, že by to někoho v téhle cenovce zajímalo, ale byla na rozumné úrovni kolem 10 litrů na 100 km.

Dovoz nového auta z Německa

Musíme vzít v úvahu, že se jednalo o nový vůz! Ano, nový vůz s nájezdem 130 KM. Maybach byl po inspekci v Mercedesu a klient si jej přes Mujdovoz objednal.

Dovoz luxusních aut? Pro nás je to čest!

Dovozy luxusních aut příliš neděláme. Proč? Protože jsme narovinu pro klienty o taková vozidla nedůvěryhodní. Především díky ceně za dovoz auta. Je to zkrátka pro ně málo. Ostatní dovozové firmy si za dovoz podobného auta řeknou i přes 150 000 Kč. Jsme upřímně rádi, když pomáháme našim klientům obstarat dobrá rodinná auta z Německa. Nebo pomáháme najít vhodné auto pro začínající řidiče, ženy, mladé lidi či seniory. Naše poslání dovozce aut je opravdu pestré.

A o to více si ceníme klientů, kteří vám z ničeho nic zavolají, že se jim líbí náš styl práce a že by chtěli zorganizovat dovoz super auta z Německa v ceně menšího rodinného domu. To nás opravdu potěší a jsme vděční za důvěru. Mezi luxusní auta, která jsme již vezli řadíme SUV od Audi. Typy SQ8, SQ7 popř. limuzíny jako Audi A8, BMW X5 , BMW 750i a dokonce i jeden krásný bílý Aston Martin nebo Porsche 911. Ale Maybach, ten tady ještě u nás nebyl. Klient z Prahy byl prvním klientem, který Maybach přes Mujdovoz realizoval.

Maybach a naše pocity z něho?

Tohle není auto. Jedná se o pojízdný wellness, koncertní sál a pohodlnou kancelář. Na dálnici kdykoliv vystřelíte v před takovým tempem, až se z toho tají dech. Přece jen to není vrcholná 12 Válcová motorizace a hmotnost auta není také nejmenší. V12 klient nepožadoval, neboť ji nevyužije.

Výbornou záležitostí je natáčecí zadní náprava, která umožňuje manevrovatelnost na užších místech. Nedělám si legraci a myslím to smrtelně vážně, když řeknu, že v letošním roce jsem v luxusnějším autě z Německa nejel. Jenže bohužel pro mně… Maybach je pro lidi, kteří mají svého řidiče a budou se plně oddávat polohovatelné zadní sedačce s ventilací a masáží. A u toho Vám do uší bude hrát Vaše oblíbená hudba z nepřekonatelné aparatury. A pokud dostanete chuť na šampaňské, tak na Vás bude čekat mezi zadními sedadly v ledničce. Tady já končím, neboť mně baví řídit…bohužel.

Hledáte dovoz luxusních aut?

Kontaktujte nás a rádi s dovozem i jiných luxusních aut pomůžeme.

Těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat