Klidná koupě ojetého auta?

Plánujete koupit ojeté auto?

Vezměme jeden z mnoha faktů. Ojetá auta v ČR jsou z většiny dovezená ze západní Evropy. Kupte si ojeté auto na přímo. Vše jednoduše a transparentně.

Proč řešit dovoz auta?

Proč se dovozem auta vůbec zabývat?

Nejlépe to shrnul klient, který s námi dovezl Opel Astra 1.4 Turbo combi ve výbavě, která v ČR zkrátka nebyla. Během cesty jsme si nabídli tykání, v mailu jsem nic neupravoval.

„Tvoje práce každopádně dává smysl! Akorát nevím, kolika lidem to docvakne, jestli si vybrat tuzemský trh s holovýbavou a zničenejma tlumičema nebo služby profesionálního dovozce 😉. Z mýho okolí, vesměs inteligentní lidi, vím pouze o 2 lidech, co si nechali dovézt auto z DE (A6 a insignia)…“

„Měj se krásně, byl to nezapomenutelný výlet s famózním závěrem :-D“

Princip dovozu auta v praxi?

  • Řekněte nám jaké ojeté auto, popř. roční auto sháníte. Můžete nám poslat odkaz na Vámi vybraný vůz.
  • My kontaktujeme prodejce, necháme si zaslat veškeré věci k autu, ověříme historii auta, domluvíme pro Vás cenu. Zde si porovnejte náš přístup a nákup ojetého auta přes autobazary a nějakými „černými dovozy“. Vy vidíte fakturu na auto, kolik stálo – žádná schovávaná.
  • S Mujdovoz máte vše „all inclusive
  • V ČR si jen uděláte STK a auto přihlásíte – vysvětlíme, je to snadné.
  • Dovoz auta zabere 1 den Vašeho času. Nabízíme dovoz auta bez Vaší přítomnosti.

Komu je dovoz aut určen?

Dovoz aut je určen všem řidičům a řidičkám, bez rozdílu věku. Naši klienti jsou ve věku kolem 20 až 63 let. Zajímá Vás jaká auta vozíme nejčastěji?

Plánujete koupit své první ojeté auto?

Jste žena, v autech se nevyznáte nebo jen chcete hezké ojeté auto s jasnou historií a v ČR prodejcům ojetých aut nějak nevěříte? Poznejme se blíže, zavolejte nám. Provedeme každého zájemce světem ojetých aut.

Mujdovoz nevozí jen auta ze zahraničí. My zařizujeme Vaši budoucí cestu s rodinou, do práce či na rande. To děláme, nic víc, nic míň…

Mohlo by vás zajímat