Hledáte malý vůz pro zábavu?

Malý vůz pro zábavu?

Pokud hledáte malý vůz pro zábavu, tak si do svého hledáčku přidejte i Suzuki Swift Sport. Suzuki Swift Sport se vyráběl v letech od 2012 do 2017, pak se již začaly nabízet jen benzínové motorizace ve spojení s hybridem.

Proč byste si neměli nenechat ujít tohle auto? Suzuki Swift Sport mužete mít ve 3 a 5 dvéřovém provedení. Ačkoliv je to malé auto, tak uvnitř… minimálně na předních sedadlech nabízí dostatek místa. Náklady na servis a údržbu tohohle sporotovního auta jsou na velice rozumné úrovni. Dá se říci, že stejně jako Škoda Fabia či Rapid, ale jízdně je tohle auto úplně jinde. Navíc s výbavou je tohle suzuki na tom značně lépe. Nabízí tempomat, sportovní multifunkční volant, automatickou klimatizaci, vyhřívaná sedadla, parkovací senzory, kompletní el.výbavu, xenony, bluettoth, 17“ krásná al.kola Suzuki.

Motor a váha je pro zábavu základ

Suzuki Swift Sport nabízí výborný motor a to 1.6 nepřeplňovaný benzínový 4 válec o výkonu 100 kw, 136 koní a 160 newtonmetrů. Ve spojení s 6.st.převodovkou nabízí tohle auto dostatek zábavy na okresních cestách. 1040 KG hmotnost auta je v dnešní době SCI-FI…Krásně se vytáčí a „řve“.

Tenhle Swift je dělaný na zábavu. Je to zkrátka malé, lehké a obratné auto, které jde krásně  za plynem. V dané cenové třídě má velice hezký sportovní zvuk , který jde natvrdo do interiéru. Díky nízké váze je zde „ošizené“ odhlučnění apod. 8.5 sec. Z 0 na 100, maximálka kolem 200 km/h, ale o maximálce tohle auto není. Tohle auto je o ježdění a o radosti ze zatáček…zkrátka motokára.

Výkon na papíře vs. realita

Tohle auto není o papírových hodnotách….výkonem dnes tohle auto nijak nezaujme. 100 KW? To má dneska kde jaká 1.2 s turbem….ALE! Výkon na papíře je jedna věc a reálná jízda je věc druhá. Brzdy jsou jako z nějakého Porsche….Swiftík zkrátka zastaví téměř na fleku.

Swift Sport má větší kola, než „obyčejný“ swift, má krásné koncovky výfuku. Je zde jiný nárazník, je zde vidět, že je to sportovní vůz. Je to lehké, zábavné auto, které vás ani servisně nijak finančně nezabije.

Tenhle swiftík je mimo všechno co je na trhu dnes…je malý, není jako ty „nafouklé“ vozy ostatních značek. Je to jako mladá hezká žena, která chodí pravidelně do fitka…. nepotřebuje nic navíc…umělé řasy, nehty a jiné blbosti, aby si jí někdo všimnul. Přesně tohle je Suzuki Swift téhle generace.

Pokud hledáte malý vůz pro zábavu, tak opravdu vážně pouvažujte i o Suzuki Swift Sport. Hledáte dovoz Suzuki Swift Sport?

P.S. Máte více peněz? Co třeba Golf 7 GTI?

Mohlo by vás zajímat