Malé auto a vyšší posez pro důchodce?

Malé auto, ale vyšší auto pro důchodce?

Malé auto pro důchodce? Klient hledal takové auto pro své rodiče v důchodovém věku. Klient už s námi dovoz auta absolvoval, tudíž nás znal. Jeho rodičům umřel Renault a potřebovali jej něčím novějším celkem rychle nahradit.

Malé auto a vyšší posez pro důchodce. Jaké jsou možnosti?

Požadavky na ojeté malé auto, ale s vyšším posezem pro důchodce? Máme několik variant ojetých aut, které můžeme vybírat. Výběr auta byl striktně omezený cenou .

Jenže všichni, kdo s námi při dovozu aut z Německa spolupracovali, tak vědí, že my k dovozům aut přistupujeme na základě jiných kritérií. Přiznám se, že to byl těžký hlavolam. Malá auta s vyšším posezem pro důchodce jako jsou Hondy Jazz, Fiat Panda atd…jsou to skvělá a nenáročná auta a především Honda Jazz je proslulá svou spolehlivou technikou. ALE! Byli jsme striktně a tvrdě limitováni rozpočtem. Suzuki SX4 Scross je i novější auto, jako zde. Stejný model auta jen s automatem, jaký jsme vezli nyní.

Malé auto a vyšší posez za normální peníze? Suzuki SX4

Ano, přesně tohle auto splňovalo naše požadavky. Suzuki SX4 stejne jako Fiat SEDICI seženete již kolem 140 000 Kč a mnohdy i levněji, jenže stav aut je opravdu tristní. Jedná se o domlácená auta nebo auta, která jsou mechanický po motorové nebo převodovkové stránce na hodně špatné úrovni. Malé auto s krátkým rozvorem jako Suzuki SX4 je, je často využívané na polní cesty, do vinic atd…Ale jsou i auta, která jsou využívána normálně, na soukromo a přesně takové jsme hledali. A povedlo se.

Malé Auto pro důchodce? Ideální je Suzuki SX4

Tohle auto splňovalo vše, bylo po prvním majiteli, starší žena, poté to měla její vnučka. Ano, pocházelo z roku 2008, tudíž nějaké moušky mělo, především na podvozku byly slyšet silentbloky a nesepnula klima, dle diagnostiky byla závada na čidle (oprava asi za 1000 Kč).

Ale vadí tohle někomu u ojetého auta z roku 2008? za cenu pod 160 000 Kč?

Pokud tohle někomu u 15 let strého auta vadí, tak pak si musí koupit nové auto za 700 000 Kč. Vím z prohlídek po autobazarech v Německu, jak vypadají jiná takhle stará auta a věřte mě, že to jsou jezdící mrtvoly. Tohle auto MĚLO INTERIÉR jako nové auto. Bylo po první majitelce (2 – z jedné rodiny), mělo najeto 112 000 KM!!!!! Ano, čtet správně. Suzuki SX4 bylo totálně bez koroze karoserie! Bylo vidět, že bylo garážované, nemělo vysvícená světla, vypálený lak. Pneumatiky byly, téměř jako nové. Jako bonus jsem domluvil velikou slevu a ještě jsem k autu „vyhandloval“ druhou sadu zimních kompletů s kvalitními pneu s dobrým vzorkem.

Jak jezdí malé auto pro důchodce?

Jak jezdí Suzuki SX4 1.6 79 kw? Jezdí opravdu skvěle. Tohle Suzuki mělo 1.6 benzínový motor o výkonu 79 KW a má výkonu na rozdávání. Jaká je jízda po dálnici ve vyšší rychlosti? Díky rostoucímu hluku to je jistý mínus. Rychlost do 130 KM/H je úplně na pohodu. Tohle auto je ideální tip na okresní cesty nebo popojížďky po městě. Jedná se spolehlivé a fungující auto nabízející úžasný poměr výkon vs. cenu. Navíc tohle byl opravdu majsterštyk.

15 let stáří? No a co? Tohle auto může ještě dalších 15 let v pohodě sloužit. Tohle Suzuki má skvělé motory, brzdy i podvozky. A na ten zbytek se dá zvyknout. Servisní náklady jsou také na nižší úrovni. Tudíž za mě je tohle opravdu tajný tip. Tajný tip ze světa ojetých aut pro lidi, kteří hledají vyšší, menší a spolehlivé auto. Za kolik auto jelo po dálnici? 7.1 Litrů benzínu a to jsem jel občas nad limi. Věřím, že 6.5 L úplně v pohodě udržíte. Když k tomu přičtete téměř nulové servisní pasti, jako u jiných aut, tak je to akceptovatelná hodnota.

Hledáte dovoz malého a vyššího auta?

Kontaktujte nás.

Těšíme se na spolupráci

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat