Lucembursko nebo Německo?

Lucembursko nebo Německo? Kam pro lepší ojetá auta dovoz?

Lucembursko nebo Německo pro ojetá auta? Díky našemu Eurotripu, kde natáčíme stavy a ceny ojetých aut napříč Evropou: Itálie, Francie, Belgie, Holandsko a nyní i Lucembursko máte přehled o tom, jak vypadají v jakých stavech jsou a kolik stojí ojetá auta v jednotlivých zemích. Videa jsou zde.

Lucembursko nebo Německo pro ojetá auta?

Obě země se nám velice líbí a musíme uznat, že Lucembursko bylo moc krásné a malebné. Krásné prostředí, čistá města a hezká ojetá auta v dobrém stavu. Co má Německo a Lucembursko společného?

Oba státy jsou silné ekonomicky, mají vysokou životní úroveň a pro nás pro dovozce aut obě tyhle země nabízejí zajímavá ojetá auta za lákavé ceny. Lucembursko je vévodství a každé opravdu každé městečko, které jsme navštívili má svou atmosféru. Lidé jsou takoví pečlivější a je to vidět i na stavu ojetých aut. Neříkáme, že je to pravidlo, ale vzorek aut, které jsme viděli,hovoří za vše, však se přesvědčte v našem novém videu o ojetých autech z Lucemburska.

Ojetá auta v Lucembursku?

Německo je větší a nabízí větší možnosti u ojetých aut. Můžete se podívat na mobile.de a najdete zde stovky tisíc ojetých aut v různých cenách i stáří. Jenže Lucembursko potvrzuje tvrzení, že méně je více. A menší množství, znamená často vyšší kvalitu. Jenže i my jsme se přesvědčili u Mazdy 6, která byla doslova a do písmene uvnitř plesnivá, že i v Lucembursku můžete najít auto v pochybném stavu, navíc za nesmyslnou cenu.

V porovnání s ostatními zeměmi, jako je Itálie nebo Francie, kde odkazy na videa přikládáme zde: Tak Lucembursko je prozatím jednoznačný favorit ihned po Německu, kde bychom neváhali ojeté auto koupit.

Lucembursko nebo Německo?

Není snadné takhle na první dobrou odpovědět. Obě země mají svůj přínos. Německý trh s ojetými auty známe dokonale. Víme, kam pro auta zajet, jak mluvit s prodejci atd. Lucembursko byla pro nás nová zkušenost.

Hledáte dovoz auta z Německa?

Kontaktujte nás a rádi dovoz auta společně s Vámi zařídíme.

Těšíme se na setkání

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat