Proč zvolil LIPO Mujdovoz.cz pro dovoz auta?

Lipo a dovoz auta? Lipo je známý čeký rapper, skladatel a producent. Všichni jej zřejmě známe díky jeho mega úspěšnému hitu s Debbie. Jenže čas jde dále a Jonáš, jak se svým jménem Lipo jmenuje buduje svou úspěšnou kariéru na hudebním poli dále. No a k tomu, aby mohl úspěšně fungovat, potřeboval jiné auto, než to, které do teď využívá. Takže Volkswagen CC mělo nahradit jiné auto.

Lipo kontaktoval Mujdovoz přes mail

Lipo nám napsal klasickou poptávku na dovoz auta z Německa, že zkrátka hledá větší, pohodlné kombi a přemýšlí nad Mazdou 6 a nebo Opel Insignia Combi. Asi za 1 den, jsem Lipovi napsal o telefon. Proč? Je tomu tak stejně u většiny poptávek u Mujdovoz. Potřebujeme si s klienty vyjasnit detailní požadavky dovozu auta.

Kde hledáme auta z Německa?

Kde hledáme auta z Německa? Klasicky na mobile.de nebo autoscout.de. Máme i desítky prodejců ojetých aut v Německu, které již známe. Aukce apod. pro naše klienty neřešíme, neboť k tomu máme své důvody. Ano, bylo by to pro nás pohodlnější a ekonomičtější, jenže my chceme našim klientům dodávat individuálni péči a servis. Jsem přesvědčen, že se nám to i u Jonáše (LIPA) povedlo. Vyfiltrovali jsme asi 5 aut a z těch 5i aut nebylo ani jedno vhodné pro dovoz auta z Německa!!! Buď to byly bouračky nebo to byly auta bez historie apod… zkrátka tam vždy něco nesedělo!!! Takže taková klasika při detailním navolávání aut z Německa. (Video v odkazu)

Jonášovi alias Lipovi jsme dali pár rad pro hledání aut a našel skvost.

Opel Insignia 4X4. Biturbo v plné výbavě. Servis jen Opel. Nebouraná a prodávaná u oficiálního dealera Hyundai. Insignii majitel vyměnil za elektrický Hyundai. Nechci být zlý, ale myslím si, že nový majitel Hyundaie, bude na naftovou Insignii při delších cestách s láskou vzpomínat.

Vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou a LIPO má díky svému hledání a naší kontrole a servisu kolem dovozu auta, hezký Opel Inignia na kterém nebylo vzhledem k nájezdu vůbec nic podezřelého.

Proč chtěl LIPO dovoz auta z Německa?

✅Proč nekoupil auto v českém autobazaru?

✅A proč si vybral Mujdovoz?

Vše uvidíte v našem společném videu, které začíná dovozem krásné Mazdy 3 2.0i 110 KW z roku 2023.

Hledáte také klidný a spolehlivý dovoz auta z Německa?

Kontaktujte nás a rozšiřme společně naše řady spokojených zákazníků.

Těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat