Kupujeme auto pro své nejbližší

Vzhledem k faktu, že Vás zaujala Audi A4 AVANT dovezená z Německa, která je uvedená v sekci dovezené vozy na našich stránkách, tak mě to přivedlo k myšlence, napsat o celém příběhu článek.

Všichni zájemci o dovoz auta z Německa nyní vidí, že s námi existuje jakýsi etický kodex.

My z Mujdovoz.cz vybíráme auta klientům stejným způsobem jako pro naše kamarády či známé.

Jak to začalo

Přítelkyně prodala svého Peugeota 407, kterého měla od novoty. Ani se neptejte kolik za auto v době pořízení zaplatila a za kolik jej prodala po 9 letech, přitom měl vůz najeto jen něco málo přes 150 tisíc kilometrů. I tak je ztráta v penězích více než 600 tisíc korun tzn. každý rok byla v mínusu téměř 100 tisíc Kč. Tohle by se u 4-5 let starého auta nikdy nestalo.

Nicméně, chtěla nějakou zajímavější a jízdně živější změnu. Dalším požadavkem bylo rok výroby od 2009 a auto s benzínovým motorem, neboť jezdí často po městě a nechtěla riskovat případné drahé opravy u dieselových aut.

Jak dlouho jsme auto hledali?

Vybírali jsme asi 4 dny, ano čtete správně 4 dny a nikoliv půl roku. Nikde jsme v ČR nejezdili po bazarech ani po soukromnících, prostě volba padla okamžitě na dovoz auta ze zahraničí.

Objevila se krásná a udržovaná Audi A4 AVANT 2,0TFSI. Vůz byl rok výroby 2010, verze avant, 2,0TFSI s panoramatickou střechou a celkem zajímavou výbavou v krásné černé barvě.

Na auto jsem zavolal, nechal si poslat veškeré náležitosti, vůz jsme prověřili a zjistili jsme, že na vozidle byl udělán veliký servis přímo v Audi, tudíž zřejmě nebylo co řešit. Nicméně vůz jsme ještě neviděli v reálu.

Zase ty kilometry

Jediné z čeho měla přítelkyně obavu, byl kilometrový nájezd. Ano pro českého člověka je cifra 244 tis. km něco nepředstavitelného, neboť v ČR se kupují auta, které mají „na tachometr do 180 tisíc. km“ a tyto auta dle některých nemají skoro žádnou cenu. Faktem je, že tuto myšlenku razí většinou ti, kteří jezdí ve Fábiích apod. a v životě neseděli v pořádném autě.

Po příjezdu na místo i moje drahá polovička pochopila, že kdyby toto auto někdo lidově řečeno „stáhl“ na 130 tis. km, tak tam nikdo nic nepozná. Sedadla, volant, řazení, vše bylo ve velice dobrém stavu.  Udělali jsme testovací jízdu a bylo vybráno, prostě láska na první pohled.

Na našem příkladu mohou všichni vidět, že se i příbuzným opravdu nebojíme pořídit vůz s relativně vyšším nájezdem a je vidět, že to co říkáme ostatním, tak tomu věříme a stojíme si za tím. Vůz byl pořízen do 5 dnů od 1. zavolání. Nehledali jsme jiné auta ani v Německu ani v Holandsku. Prostě nám padla do oka tahle krásná konkrétní AUDI.

Neztrácejte čas hledáním a zavolejte nám

Opět se musím pozastavit nad tím, jak dobrá polovina klientů shání auto půl rok. Není pro to jediný důvod. S mujdovoz.cz máte nové auto do týdne doma.

Zavolejte nám nebo napište email a neztrácejte čas hledáním a objížděním aut. Pokud klient ví, jaký vůz potřebuje, tak my jej prověříme a dovezeme.

Mohlo by vás zajímat