Škoda Octavia nebo Volvo V90?

Nová Škoda Octavia nebo Volvo V90?

Škoda Octavia nebo Volvo V90? Říkáte si, co je to za blbou otázku? Ale ona zase tak blbá není, neboť pokud dnes hledáte nové kombi od Škody auto a chcete do něj cokoliv jiného, než základní výbavu a motorizaci, tak za tohle auto, podle mého dost zaplatíte. No a pak je zde otázka, jestli si koupit „novou“ Škodu Octavii a nebo mírně jetý zahraniční vůz v tomto případě Volvo V90 Cross Country. Předpokládejme, že se chcete vejít do 850 000 Kč. A v daném rozpočtu si můžete vybírat z desítek ojetých zánovních vozidel Volvo přímo od dealerů značky se zárukami. No a nějak podobně přemýšlel i klient, který si koupil tohle krásné Volvo V90 Cross country.

Volvo V90 Cross Country

Volvo pocházelo od dealera Volvo. Auto bylo po prvním majiteli. Prošlo kontrolou Volvo Selekt a klient si ještě za 800 euro připlatil dva roky záruku. Opravdovou záruku od výrobce! Nejedná se o žádné připojištění a podobné drahé nesmysly, které se na trhu při prodeji ojetých aut nabízejí.

Volvo V90 Cross Country je SUPR

Dnes porovnávám jen „peníze“. Mám částku a řeším, jestli novou Škodu Octavii a nebo zánovní auto z Německa. A Volvo je jinde. Jinde ve všem…. je to auto udělané na pohodlné, tiché a bezpečné cestování. Po otevření dveří ty peníze cítíte. Je to znát na materiálech dveří, sedadel a všeho. Volvo V90 Cross Country je kus auta.

Motor byl o objemu 1969 litrů a výkon přes 170 kw. Ano v koncernu by to jelo asi svižněji, než ve Volvu, ale je to Volvo. Ono nepotřebuje být agresivně rychlé….Volvo je majestátně silné.

Volvo V90 Cross Country je pro kliďasy

A víte co… Pokud se rozhodnete pro Volvo V90 Cross country, tak příjdete na to, že nepotřebujete „řezat“ zatáčky. Příjdete na to, že to auto vás zklidní a naučí vás si jízdu opravdu užívat a vychutnávat.

Prostor je všude. Zavazadlový prostor je obrovský a o bezpečnosti se u Volva bavit asi nebudeme :-). Neboť Volvo je symbolem bezpečnosti. Vždyť od Volva  se všichni výrobci aut v minulosti učili, jak se to má dělat.

Škoda Octavia nebo Volvo V90

Pokud hledáte dovoz Volva z Německa, rád vám pomohu. Volva jsou krásná a majestátní auta. Jen škoda toho, že do nich už nekoupíte větší motor, než dvoulitry. Ale víte co si říkám? Buďme dneska rádi za ty dvoulitry.

Mohlo by vás zajímat