Koupě auta v zahraničí s klientkou, aneb jak uvažují ženy o autech

Ženy vs muži

Jak už to tak bývá, muži v jistých situacích reaguji odlišně než ženy. Jistě mě dáte za pravdu, že to co chlap vidí jako bezproblémovou věc, tak žena často vidí jako katastrofu a to, co žena vidí jako nebezpečí, tak chlap často bagatelizuje a pak se většinou opravdu něco stane. Nicméně pravdu mají většinou oba, jen si to nechtějí přiznat, asi v zájmu zachování svého ega. Pokud to tak doma nemáte, tím lépe. Nicméně nedávno nám mírně pootevřela „oči“ klientka z Bratislavy, která „risk“ individuálního dovozu auta pro sebe absolvovala, i když ji to z počátku vůbec nenapadlo.

Zajímal by nás pohled i ostatních žen, zda-li tomu tak opravdu je

Napište nám na náš email, Facebook, zavolejte, pokud máte podobné pochybnosti. Nicméně dámy je čas pochybnosti odstranit a být při pořízení nového auta více flexibilní a vymknout se zaběhlým konvencím!

Klientka Bára sháněla Mini coopera, jedině v modré metalíze v ceně do 15 tis. Euro. Byla si jednoho obhlídnout kousek za Bratislavou, nicméně vůz dle jejich slov hodně poškrábaný a interiér byl vyšisovaný od slunce, možná to bylo tím, že se jednalo o dovoz ze Španělska. Tudíž se pro daný vůz nerozhodla. Pak začala od nuly hledat opět na různých webech, byla i v bazarech až náhodou narazila na dovozce z ČR a na náš web mujdovoz.cz, což nás velice potěšilo.

Co řešila klientka Bára při pořízení auta ze zahraničí?

Bezpečnost dopravy, kdo bude řídit, jakým se pojede autem, jestli poznáme škodovku od bmw, co potom s dovezeným autem má dělat? Na kolik nám může věřit, protože nás v životě neviděla, kolik bude stát přihláška v ČR a další praktické věci, které my, bereme jako samozřejmost. Vzhledem k faktu, že se koupě podařila a krásný Minicooper má již svou novou majitelku vč. řádného přihlášení na Slovensku, je vidět že náš tým se umí postarat i o klientky, které s auty mají nulovou zkušenost, což chápeme. Milé klientky, pořízení auta v zahraničí s námi je o důvěře, kterou si nemůžeme dovolit pokazit. Na rovinu, pokud já budu shánět kabelku pro svou drahou polovičku…tak se jistě zajdu zeptat nějaké odbornice a nebudu se ptát svých kamarádů, kteří tomu rozumí stejně blbě jako já. Tímto budeme rádi, pokud se najdou ženy uvažující o pořízení svého nového auta, aby zahodily obavy, zavolaly nám, zeptaly se nás na každou věc, která je zajímá. Dovoz auta ze zahraničí není atomová fyzika a s námi je to jednoduchá, bezpečná cesta k pořízení vašeho nového vozu. Bára je toho důkazem, tímto jí zdravíme do Bratislavy.

Mohlo by vás zajímat