BMW 540D x Drive s Mujdovoz.cz

Kombi s Mujdovoz.cz ? Chcete velké, silné a luxusní?

Kombi s Mujdovoz.cz a dovoz BMW z Německa? Krásně strávený den. Pokud hledáte rodinné auto a nepotřebujete karoserii typu MPV a chcete, aby Vás řízení i bavilo a vypadalo luxusně. Tak máme jeden tip. BMW 540 D Touring a hned vám řeknu, proč je to tip od nás.

Kombi s Mujdovoz.cz a prémiovky

Ano, bavíme se zde o prémiovce. Jedná se o pětkové BMW. Cena tohohle nového vozu atakovala neskutečné 3 000 000 Kč, neboť auto, které jsme s klientem dovezli z Německa disponovalo snad vším, čím mohlo. Tenhle bavorácký kombík měl vše – nappa kůži, Xdrive, panoramatickou střechu, odvětrávaná sedadla, 4 zónovou klimu, atd… seznam výbavy je opravdu dlouhý.

Jenže to hlavní, proč si tenhle vůz klient pro svou rodinu vybral byl motor. Jedná se o šestiválec, který známe z BMW 530D o výkonu 190 KW, jenže tady k němu přidali ještě jedno turbo a rázem se výkon zvedl na výrazných 235 KW.

BMW 540 D Touring – Král kombíků?

BMW 540 D x drive z roku 2019, které mělo najeto pod 90 tisíc kilometrů. Byla jej opravdu radost řídit. Ano, můžeme se bavit o tom, že jakýkoliv prvek z výbavy bude v případě nehody stát velkou sumu, ale jsem přesvědčený o tom, že u takového auta musíte mít dobré havarijní pojištění. Pokud ne, tak bych s ním vůbec nikam nejezdil, neboť jen ta přední světla musí stát hroznou částku, kterou v případě sebemeněí kolize platit nechcete.

Jízda v BMW 540D?

Jak jezdí? Skvěle. K jízdě s tímhle není opravdu co dodat, uvidíte v připravovaném videu. BMW 540 D je silné, krásně tiché, je opravdu tuhé a perfektně zpracované. Výkon? Na rozdávání. Můj dohad je, že v 90% případů výkon daného auta ani neupotřebíte a pokud ano, tak jen proto, že se autem necháte vyhecovat. A pak budete na cestách dělat něco, co je hodně daleko za rychlostními limity.

Cena BMW 5 z Německa?

Pořizovací cena tohoto auta? Je zhruba o 2 milionu korun nižší, než v případě nového auta. To je slušná sleva za 4 roky čekání, nemyslíte? Nezveřejňujeme ceny dovezených aut, ale v porovnání s Českou Republikou a inzercí ojetých aut v ČR je i nyní cena o 200 000 Kč nižší, než je tomu na české inzerci ojetých aut.

Hledáte dovoz i luxusních aut z Německa?

Kontaktujte nás a rádi vám podobný sen dovezeme.

Těšíme se na setkání.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat