Jaká barva sluší Volkswagenu Passat B8?

Volkswagen Passat B8 je oblíbeným autem pro dovoz

Passat B8 patří mezi velmi oblíbená auta pro dovoz z Německa.

Volkswagen Passat B8, aneb kdo si takové auto kupuje? O jeho nákupu uvažují rodiny z čistě praktických důvodů díky jeho velikosti. Dále to jsou často podnikatelé. Proč? Protože dobře vypadá, hezky jezdí. Passat se především hodí na dálkové trasy. Je pohodlný a při správném stylu jízdy i úsporný. Navíc má svou image, která nikoho neurazí, nijak neprovokuje a zkrátka s ním zapadnete. Pokud potřebujete na sebe poutat pozornost, tak s Passatem si jí nezískáte :-).

Motorizace pro Volkswagen Passat B8?

Ohledně motorů mají zájemci o dovoz Passatu B8 jasno. Vede jednoznačně 2.0 TDI v různých výkonových variantách. Co se převodovek týče, tak je to 50/50. Jedni chtějí výhradně manuální převodovku a ti druzí pouze automat. Jen někomu je to tak říkajíc jedno.

Ještě k motorům…ano, najdou se občas i „odvážlivci“ s benzínovými motory, ale těch je opravdu poskromnu, přitom se nejedná o šptané varianty pro klidnější styl jízdy, jenže lidé chtějí zátah od spodního spektra otáček a to jim poskytne jedině Tédéí.

 Jakou barvu pro Passata vybrat?

Jenže jakou vyberete barvu pro Passata? V tom už tak jasno lidé nemají. Německo není na barvy bůh ví jak pestré, neboť Němci jsou na barvy hodně konzervativní. V Německu je nejčastější barva Passatů šedá, stříbrná a černá. Typickou šedou pastelovou barvou jsou proslulá fleetová auta popř. auta z půjčoven.

Naopak bílá perleť, červená, modrá či fialová metalíza již patří opravdu k individuálním barvám.  Podle mého je to škoda, neboť Passat je hezké auto i v jiné barvě, než ve stříbrné 🙂 .

Passaty pro inspiraci

Ukážu vám Passaty, které jsem dovezl klientům a třeba se inspirujete tou svou barvou pro svůj nový vůz.

Začněme hned jedním Passatem, který jsem dovezl nedávno. Auto bylo v krásné vínové metalíze. Navíc se jednalo o provedení sedan, což je také rarita. 98% zájemců o dovoz Passatu z Německa, požadují karoserii typu kombi.

Co říkáte třeba na světle modrou metalízu?

Zde najdete více fotek.

Máte raději bílá auta? Jeden sedan a ve videu je jeden krásný bílý Passat kombi od VW dealera.

S dovozem Passatu rád pomohu.

Zajímají vás auta, která jsem dovezl? Zde jsou.

Těším se na spolupráci.

J&J

Mohlo by vás zajímat