Jaké auto z Německa pro rodinu?

Dovoz Mazda? Ford? Opel?

Těžká otázka…., nicméně pokusíme se Vám nastínit, jak uvažovali lidé, kteří nás oslovili a vybrali si dovoz auta jako jedinou variantu pro svou rodinu.

Mezi všemi zájemci vede mezi velkoprostorovými vozy MAZDA 5 v benzínových variantách.

Proč zrovna Mazda 5 z Německa ?

Upřímně, vůbec se nedivíme. Mazda 5 je vyzkoušený model, je spolehlivá, nenáročná na údržbu a při troše té péče se novému majiteli odmění dlouhou výdrží, uvnitř je hodně místa, podvozek je čitelný a dvoulitrové motory pěkně jedou. Navíc se jedná o vůz se sedmi sedadly, takže pojme i větší rodiny. Poměr výkon vs. cena v benzínové variantě je jednoznačný.

 

Mazdu 5 v dieselu lidé nechtějí, asi se není co divit. Vždyť Mazda má s některými svými diesely problémy i v novějším modelu 6 při relativně nízkém nájezdu, ale to je na delší povídání.

.

Dovoz auta z Německa

Ford Galaxy nebo Ford Smax od roku 2008

Výborná volba pro ty, kteří chtějí větší rodinné auto a nechtějí se tísnit v „českém snu stříbrné octavii v naftě“ a japonskému designu nepřišli na chuť.

Při správné údržbě také spolehlivé vozy, určitě se nekazí o nic více, než koncernoví soupeři. Máme kontakty na roční vozy z Německa řady Galaxy nebo S Max z Německa, kde je zajímavé cenové zvýhodnění, většinou se jedná o vozy téměř v plné výbavě.

Klientovi na doporučení od předešlého klienta jsme do Prahy dovezli nádherného Forda Galaxy i s panoramatickou střechou, polokožené sedadla, 7 místná verze. Cenové zvýhodnění přes 60 tisící Kč v porovnání s nabídkou v ČR. Ale hlavně se jednalo o silnější dieselovou variantu. Vůz měl najeto 21 Tisíc km a byl v krásné rubínové metalíze.

Opel Zafira Tourer

Tato řada Opelu Zafira s označením Tourer je úplně někde jinde, než předchozí generace, nesoucí stejný název.

Je to kompaktní MPV, které se krásně řídí, na silnici sedí, uvnitř je tichoučké a bezpečné. I co se týče spolehlivosti, tak je tato Zafira hodnocena velice dobře.

Sám s tímhle vozidlem občas jezdím, jedná se konkrétně o variantu Sport s automatickou převodovkou a je se silnějším motorem 121 kw. Díky rozsáhlé výbavě vč. natáčecích bixenonů je radost s tímto autem jezdit i v noci.

Výkon? Nadmíru dostatečný a spotřeba do 7 litrů nafty. Pokud se jen kocháte a jedete předpisově, tak je spotřeba kolem 6,3 L a to si nevymýšlím. Dle mého názoru je Opel Zafira tourer pro zájemce o novější rodinný vůz tajným tipem.  Samozřejmě pro některé je to jen „OPEL“, ale to není problém auta, nýbrž daných lidí.

Pokud máte zájem o pořízení a dovoz auta ze zahraničí pro svou rodinu, napište nám, zavolejte a my se o vše postaráme.

Mohlo by vás zajímat