Holandsko a dovoz auta…romantika

Po dlouhé době jsme byli klientovi pro auto v Holandsku, neboť sháněl vůz, který je pro daný trh typický.  Klient požadoval Hybrida. Holandsko je krásná země ačkoliv má svá specifika, jako třeba všude je rovina, vodní kanály, jízdní kola na kterých se jezdí i v prosinci v dešti, prostě pořád. Na silnicích jsou všude jsou radary, kamery a domorodcům, pokud neumí německy nebo anglicky nerozumíte vůbec nic, protože na Vás mluví jen CHchchchhchch v různém tvaru a v různé intonaci.

Hybrid z Holandska?

Klient chtěl pro svou rodinu Mitsubishi outlander PHEV, vzhledem k faktu, že v ČR skoro žádné nejsou a ostatní nabídka na něj prý působila nějak divně, tak oslovil nás, abychom mu auto dovezli.

Mitsubishi hybrid v plné výbavě

Vybrali jsme společně Outlandera PHEV, který byl trošku škráblý na pravém boku asi o nějakou zídku nebo kde se to komu povedlo, nicméně jednalo se opravdu jen o škrábnutí a nemusí se nikde nic měnit apod.

Pro představu,  auto vypadalo tak, jako byste své nové auto zaparkovali na týden ke Kauflandu… no a myslím, že víme všichni, neboť někteří lidé prostě nekoukají kde do čeho bouchnou a je jim to jedno. Smutné, ale je to tak.

Auto bylo z roku 2014, v pěkné výbavě vč. xenonů, panoramatické střechy, kůže atd., najeto 203 500Km, nicméně technicky perfektní.

2014 s najeto 200 tisíc km?

A jsme opět u kilometrů, ano auto z roku 2014 mělo najeto 200 tisíc kilometrů. Klient to příjmul jako fakt, neboť si moc dobře uvědomoval, že kupuje ojeté auto a nechce veřit řečem o servisních knihách, certifikátech apod., ale chce vědět kolik auto opravdu má najeto. Navíc tenhle vůz je spolehlivý, jeho technika v této specifikaci stejně jako u toyot funguje.

To že auto na 200 tisíc kilometrů nevypadá, posuďte sami z fotek. Nehledě na fakt, že za 4 roky ušetřil na autě přes 850 tisíc korun!!! , které by prodělal, pokud by si koupil auto nové. A nyní už auto na hodnotě příliš klesat nebude a jako další bonus auto předkoupí bylo ještě v záruce Mitsubishi.

Holandsko je občas králem kilometrových nájezdů

Jsou auta, která za svůj život trčí jen po garážích a jsou auta, která jsou denně na delším či kratším výletě. Jako třeba Mercedes E a Opel Ampera.

Prosím věnujte pozornost Mercedesu…dálniční auto a koukněte se schválně na sedadla, volant a tak celkově na to auto jak vypadá…. Nevím jak Vy, ale 450 tisíc.km bych mu teda netipl ani omylem. Ale má to tam….a za hranicemi to nikdo neřeší! Prostě to má najeto přes 450 tisíc kilometrů po dálnicích.

Mercedes 2015 najeto přes 450 tisíc KM

Opel Ampera 2013 najeto 237 tisíc KM

Ani jedno z aut nesloužilo jako taxík!  Mercedes bylo auto z IBM s plnou servisní historií Mercedes Benz! Pokud by někdo měl zájem, tak za 400 tisíc KČ může být Váš, bez legrace. Auto je technicky i uvnitř naprosto v pořádku, auto jezdilo jen dálnice Holandsko, Španělsko, Rakousko a zpět.

Ampera? Ta byla členem firemní flotily v Amsterdamu. Tu jsme dali do aktuální nabídky, neboť za ty peníze je jí škoda, aby si jí někdo nekoupil. Ampera umí jet cca kolem 80 i více kilometrů čistě na elektřinu, jak dojde jedete na benzín.

Takže ideální auto pro někoho na ježdění do práce a nebo pro někoho, kdo žije třeba v Ostravě a pracuje v Olomouci. Tak ten človíček by měl teoreticky na jedno nabití dojet, pokud pojede slušně. Tam si auto dobije a pak tradá zpět do Ostravy. Je to naprosto identické auto jako Chevrolet VOLT.

Chcete i Vy dovést auto popřípadě hybrida z Holandska? Kontaktujte nás a jistě něco najdeme. Budeme se těšit.

Mohlo by vás zajímat