Honda CRV s Mujdovoz.cz z Německa

Honda CRV s Mujdovoz.cz

Honda CRV s Mujdovoz.cz je stálice dovozů aut z Německa. CRV patří dlouhodobě k velice žádaným autům z Německa pro dovoz. Existuje důvod? Ano a je to prosté.

Je to spolehlivé, pěkně říditelné auto. Když se majitel hezky stará, tak vydrží opravdu dlouho. Na dřívější dovozy i starších Hond CRV se můžete podívat zde a nebo na novější zde.

Honda CRV je většinou v hezkém stavu. Předchozí majitelé jsou z 90% soukromé osoby a nikoliv firmy nebo taxislužby. Tudíž je zde větší „jistota“ stavu, ale to se týká všeobecně i japonských aut z Německa. Samozřejmě, jsou to ojetá auta a jistého není nic, ale věřím, že se chápeme. Dnes vám chceme s Alexem ukázat, jak může vypadat Honda CRV. Benzínová 1.5 od oficiálního dealera a co všechno jsme klientovi před samotným dovozem zařídili.

My v Mujdovoz se o klienty staráme: Honda od dealera s bonusy

Tahle Honda byla z roku 2019. Měla nízký nájezd a pocházela přímo z oficiálního dealerství. Auto bylo připraveno tak, jako by pro něj přijel Němec. Měli jsme udělaný kompletní předprodejní servis vč. oleje, filtrů, nové brzdy, nové pneu. Byl udělán a měněn dokonce i olej v automatické převodovce, což co si budeme povídat nebývá vůbec zvykem ani standardem.

Jak jezdí Honda CRV 1.5 Turbo benzín?

Jak jede tahle Honda CRV s tímhle motorem? Tenhle motor známe velice dobře z Hondy civic. Kde když jej vytočíte, tak Honda Civic s ním jezdí jako splašená a navíc i při normální jízdě úsporně. U Hondy CRV musíte počítat s vyšším aerodynamickým odporem a celkovou váhou auta. Jsem toho názoru, že pro normální klidnou jízdu je tahle motorizace dostaečná no a pokud někoho chytne „rapl“ a budete chtít za volantem této krásné Hondy CRV blbnout, tak jí stačí pouze vytočit a uvidíte potenciál na plno.

Honda nebo Volkswagen Tiguan? Pomůžeme rozhodnout

Honda CRV je spolu s Volkswagenem Tiguanem a Tiguanem Allspace nejvíce dováženým SUV z Mujdovoz.cz. Plně chápeme, proč tyhle 2 auta z Německa vyhrávají v dovozech a v oblíbenosti na plné čáře. Honda CRV má navíc tu výhodu, že na českých cestách je vzácnější. Jak to myslím? Tak, že německý konkurent je na cestách více vidět. Pokud bychom měli váhat mezi těmito dvěmi modely, tak by to bylo hodně těžké rozhodování. Ale třeba vám to ulehčíme.

Jaký motor hledáte?

Nafta od Volkswagenu a benzín od Hondy. Snadné, že ano? 😂 Honda umí perfektní diesely např. 2.2, ale ty jsou už jen ve starších modelech a do těhle novějších, se již nemontují, aby nás tady všechny nezadusily. Pevně věřím, že z předchozí věty cítíte sarkazmus 😂😂😂.

Hledáte dovoz auta z Německa pro svou rodinu?

Kontaktujte nás a rádi s výběrem a dovozem aut pomůžeme.

Těšíme se na setkání.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat