Honda CRV recenze a rychlý dovoz auta za 1 den

Honda CRV a recenze? CRV je velmi oblíbeným SUV pro dovoz z Německa. U tohohle nákupu auta v Německu jsme museli jednat rychle a ještě k tomu prokázat flexibilitu, neboť klient se nemohl dovozu auta zůčastnit, manželka klienta nemohla. A kolega? Ten nebyl k dispozici.

Honda CRV od německého prodejce Toyota

Hondu prodával oficiální dealera Toyota. Jednalo se dle inzerátu o auto z roku 2015 po prvním majiteli, ale po zavolání do Německa jsme zjistili, že se jedná o konec roku 2014 a auto je po dvou majitelích. Byť prvním majitelem byl Autohaus Hondy a pak soukromá osoba. Hned na začátku jsem zjistil tenhle detail. Přesně takhhle pracujeme při dovozech aut!!! Zjišťujeme informace o stavu a původu.

Honda byla v pěkném stavu s Honďáckým 2.2 Turbodieselem, pohonem všech kol a manuální převodovkou. Nemluvme zde o motorech Hondy, neboť jsou spolehlivé. Vyhněte se jen 1.6 s biturbem. Důvody uvádím zde a vycházím ze zkušeností od německých prodejců.

Dovoz auta za 1 den s Mujdovoz

Dokázali jsme to! Ve středu volám na auto, vše jsem pozjišťoval vč. historie, původu a stavu. Ve čtvrtek ráno v 9 hodin jsme byli u prodejce. Honda byla kompletně v původním laku, jen díky původnímu laku měla oděrky na spolujezdcových dveřích a mírně na kapotě.

Auto opravdu nikdo nestartoval ani před nákupem neprojížděl, neboť na místě byla díky zimně „mrtvá“baterka. Po nastartování šel i studený motor opravdu hezky a nevykazoval žádné negativní pazvuky.

Jednalo se o nekuřácké auto, které mělo najeto 147 Tisíc kilometrů. Ty na autě nebyly co se motorické stránky týče vůbec znát a klient mě druhý den poslal foto z české STK, že auto prošlo na jedničku! Za 1 den se dovoz auta zvládl ke spokojenosti všech. Tímto zdravím super lidi na Brněnsko!

Chcete menší SUV?

Máte několik možností a my Vám pomůžeme s výběrem. Mimo Hondu CRV, třeba Volkswagen Tiguan, nebo větší Tiguan Allspace, Mitsubishi ASX nebo Mitsubishi outlander, který se dělal v benzínu, dieselu a nebo plug in hybridu. Subaru forester? Také je to varianta. Jen si dávejte pozor na servisní záznamy. Tajným tipem je, vyhnout se autům z Holandska, neboť mají tažné zařízení a unavené spojky či převodovky. Protože Holanďané zkrátka rádi za autem tahají…cokoliv, kdykoliv 🙂

Takhle vypadá dovoz aut z Německa s Mujdovoz.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat