Francouzský vs. německý autobazar, který je lepší?

Francouzský vs. německý autobazar? Je snadné ihned odpovědět? Pojďte se s námi podívat do takového „útulného“ autobazaru. Je to místo, které pro řadu lidí může nést plno otazníků, nicméně pro nás z branže je to normální a běžný stav a denodenní realita ve světě ojetých aut. Francouzský autobazar je jako francouzský sýr. Musí dozrát a musíte hledat ten pravý. Ale pokud ten pravý najdete, tak můžete najít celkem zajímavá auta, jako my zde.

Francouzský autobazar a informovanost?

Transaprentní historie u ojetých aut? Tak s tímhle se hned musíte rozloučit. Bavíme se o ojetých autech, staršího roku výroby a nikoliv o mladých leasingových autech.  Prodejce část ani neví, co má v autě za motor. Jako ve videu, kdy na inzerátu mají napsáno 2.0 HDI a realitou je 1.6 HDI. Detail, že ano? Kdo by to řešil 😂😂😂. Diesel jak „diesel“. 😂😂😂

Francouzský autobazar je jiný než německý z mobile.de

Francouzi auta příliš neřeší, berou ojeté auto jako spotřební věc a dost často je jim jedno, jak vypadá. V Německu na německém trhu je podle nás situace o dost lepší, ačkoliv ani v Německu není vše růžové. Důkazem toho jsou naše předešle Blogy a nebo videa na našem Youtube kanálu, ačkoliv děláme maximum proto, abychom se s našimi klienty vyhýbali prázdným výjezdům.

Francouzský vs. německý autobazar?

Francie nabízí i poklady

Dost často se nám ve Francii stalo, že autobazar nabízel normální běžná auta. Jenže, téměř v každém, byla nějaká rarita a v tomhle případě to bylo opravdu raritní Citroen Berlingo. Čím bylo tak zajímavé? Mělo pohon 4X4 a technicky a mechanicky vypadalo velice dobře. Tržní potenciál tohohle auta ve své době byl obrovský, neboť přesně vystihuje potřeby rodiny bydlící na venkově či v horách. Navíc nemá složitou elektroniku a používá osvědčené dieselové motory HDI.

Ať již hledáte ojeté auto z Francie nebo z Německa, tak Eurotrip nám ukázal, že je důležité vědět kam a ke komu jedete. My jsme připraveni pro výběr vhodného ojetého auta z Německa, abychom nemuseli řešit podobná nemilá překvapení jako my ve Francii.

Na společný dovoz vašeho auta nás kontaktujte.

Těšíme se na setkání.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat