Dovoz Ford Galaxy 2012 za 210 tisíc Korun?

Ford Galaxy 2012, 210 tisíc korun ?

Mám vždy radost z toho, že někdo čte články na tomhle místě, že stráví svůj drahocenný čas a věnuje se něčemu co napsal někdo, kdo měl z diktátu na ZŠ skoro vždycky trojku 🙂  (když bylo dobře) .

 

6 let staré auto do 150 tisíc km

 

Oslovil nás klient z krásné vesničky u Brna, že by potřeboval auto pro svou rodinu a zároveň i podnikání. Nicméně nechce se mu za auto dávat nějaké horentní sumy a chtěl by se se vším vejít do 250 tisíc Kč no a k tomu taková ta „česká klasika“, aby auto mělo najeto kolem 150 tisíc kilometrů maximálně a nijak staré.

Volkswagen Sharan vs. Ford Galaxy

 

Druhá „česká klasika“…nic jiného než Sharan nebo Alhambra v segmentu MPV neexistuje 🙂 . Původní zájem měl klient totiž o Volkswagen Sharan nebo Seat Alhambra, nicméně vysvětlili jsme mu, jak se věci v dané cenové skupině u těchto aut mají a že to není úplně nejlepší nápad,  poněvadž klient požadoval auto tak max. 6 let staré.

Ano mohli jsme mu dovézt takové auto, ale mělo by najeto 300 tisíc km, ano na autě by to asi nebylo znát…., ale požadavek byl jiný. Jak už asi tušíte, tak trošku nereálné, ale zázraky se přece občas dějí. Jen u jiných výrobců automobilů.

Ford Galaxy je dobrá volba

Našli jsme Ford Galaxy 2012, najeto 125 tis.km ve velice hezké výbavě vč. navigace, vyhřívání sedadel, TZ, 7 míst. Auto bylo za dobrou cenu. Všeobecně jsou dle mého Fordy téhle kategorie výborná auta, motory jsou spolehlivé – pokud dobře vyberete, prostoru požehnaně, výbava je dostačující, podvozek těchto aut je perfektní a k silnici sedí auto jako přilepené. Navíc je auto krásně tiché.

Vada na kráse? Ano

Fordík měl jednu vadu na kráse. Auto bylo po kroupách. Nicméně jsou lidé mezi námi, kteří nějakou kosmetiku na autě neřeší, stejně jako já a řeší spíše stav auta a výbavu. Jakmile jsem ukázal fotky klientovi, bylo vymalováno… auto jsme prověřili, vše souhlasilo a na druhý den se jelo pro auto, zkrátka opět „hurá akce“.

Dovoz Ford Galaxy

Po příjezdu jsme zjistili, že byla „chycená“ jen kapota a střecha…. Já osobně bych si aspoň vyměnil kapotu, nicméně klient říkal, že mu to aspoň nikdo neukrade, což má asi pravdu 🙂 . Jinak auto v technickém top stavu, vše fungovalo jako mělo, auto jelo nádherně. Nebylo co řešit, takže kupujeme a jedeme domů. Za ty peníze, bylo koupeno velice dobré auto v pěkné výbavě s dobrým rokem výroby a s kompletní historií. Pokud budete shánět i Vy auto pro svou rodinu a chcete jej skloubit i s podnikáním, tak nám zavolejte, určitě něco vymyslíme.

Mohlo by vás zajímat