Dovoz jakéhokoliv auta

S mujdovoz.cz není dovoz auta překážkou, ikdyž se jedná téměř o 30 let staré auto. Oslovil nás sympatický klient z J.Moravy a měl celkem netypické, leč pochopitelné přání. Byl fanda do vozů značky Fiat a chtěl si nechat dovést Fiata Tipo 2.0, ale jen v super technickým stavu. Přiznám se, že výběr auta jsme nechali raději na klientovi, poněvadž on sám věděl co hledá nejlépe, to je asi totéž, jako by pro mou maličkost hledal třeba BMW E39…to prostě nejde J

Dovoz auta ze Švýcarska

Po nějaké době si klient našel jedno neuvěřitelné auto, sice ve Švýcarsku, ale co už. Auto z roku 1992, mělo nějakou kosmetiku a nefunkční parkovací brzdu, ale jinak? Jednalo se o  2.0 GT najeto? 43 tis.km!!!!!!!!! A garantuju všem, že to auto tohle opravdu najeto mělo. Po příjezdu na místo, si klient auto zkontroloval a my jen nevěřícně s kolegou kroutili hlavami, že se dnes ještě něco takového objeví. Motor chytil okamžitě, šel jak švýcarské hodinky, elektrická okna, šíbr. Vše fungovalo. Jako důkaz stavu přikládám fotky vč. motoru, kde je vidět v jakém stavu je např. uchycení tlumičů atd. no posuďte sami.

Koupě auta?

Auto se projelo po parkovišti, zaplatilo, naložili jsme jej na auto a tradá domů do ČR. Za 1200 Km jsme byli doma J. Proč tohle píšu? Neboť jsme nesmírně rádi, že i dnes existují lidé, kteří mají zájem o takové vozy… je dobré někoho takového potkat, kdo se v těchto autech opravdu vyzná a myslím si, že tenhle klient by z fleku mohl řídit automobilku Fiat, protože o těch autech věděl vše.

Dovoz aut s námi je vždy osobní

My k dovozům aut přistupujeme jinak, než jiní dovozci aut. Neobjednáváme kamiony ani dodávky, nečekáte 14 dnů, až Vám auto někdo složí na nějakém místě u prodejce.  My z Mujdovoz jedeme s každým klientem osobně do zahraničí a je jedno co je to za vůz. Máte netypické přání na dovoz auta? Tak super, pojďme spojit Vaše představy s našimi zkušenostmi a splňte si svůj automobilový sen.

 

BMW dovoz ze Švýcarska?

 

Prodejce měl ještě jeden zázrak… BMW Compact 318 z roku 1994, ten již měl sice najeto více 143 tis.km, BMW bylo po nějakém doktorovi, servis jen BMW, absolutně bez koroze a v top stavu, viz.foto. Pokud by jej někdo chtěl, není problém zařídit. Vůz měl klimatizaci, příplatkovou metalízu a interiér.

Taková auta už dnes nikdo nevyrábí…

Máte také zájem o auto z dovozu z doby, kdy auta byla auta a nikoliv jen spotřební zboží s maloobjemovými turbomotory? Chcete auto z doby, kdy rozvodový řetěz v motoru znamenal jistotu a nikoliv to, že Vám stejně rozvody „prdnou“ jako v nejednom koncernovém autě? Kontaktujte nás, rádi Vám takové auto ze zahraničí obstaráme.

Mohlo by vás zajímat