Jste důchodce a hledáte ojeté auto z Německa?

Důchodce a ojeté auto

Důchodce a ojeté auto? Důchodce je často v dnešní době aktivní člověk. Jezdí na nákupy nebo se známými na výlety. K tomu potřebuje spolehlivé a nenáročné ojeté auto. Důkazem tohoto tvrzení, je dovoz Suzuki SX 4. Tahle krásná Suzuki SX 4 byla s benzínovým motorem o objemu 1.6i ve spojení s automatickou převodovkou a byla právě určená pro maminku mého klienta z Opavy.

Tudíž cílovou skupinou byla žena v důchodovém věku. No a co má být? I důchodce chce mít hezké, spolehlivé ojeté auto z Německa. Již několikrát jsem zařídil dovoz auta z Německa pro lidi v důchodovém věku a vždy to byli super lidi.

Důchodce a ojeté auto? Kupujte automatickou převodovku!

Automatická převodovka je pro starší lidi přímo ideální! Ano je! A nemějte z ní prosím obavy, jako např. mojí rodiče, kdy moje mamča vymyslela 25 důvodů , proč automat nechce…hlavní její doslova debilní argument byl, že si na to nezvykne. Mamča promine, neboť totéž jsme jí řekl, že její argument je debilní :-), ona mě zná. Pak jsem jí nechal řídit auto s automatem a najednou všechny argumenty, proč je automatická převodovka nepřítel zapomněla.Díky automatické převodovce se můžete daleko lépe věnovat řízení. Nemusíte sledovat, kde zabírá spojka, jestli vám auto tzv. chcípne a jiné srandy….známe všichni, víme jak to je.

Sousedka důchodkyně

Důchodce a ojeté auto v automatu? Moje sousedka, která je již také postaršího data narození, by automatickou převodovku potřebovala také, neboť každé ráno, kdy vyjíždí se svým Daewoo Matiz z garáže, tak studený motor vytočí do „bezvědomí“. Divím se, že to Daewoo ještě dává. Nemyslím to špatně a nechci, aby to znělo nějak hanlivě, neboť to není tak míněno. Ale je tomu tak…snad se chápeme.

Ideální auto pro důchodce za rozumné peníze?

Suzuki SX 4, které jsem s klientem dovezl bylo opravdu ojeté auto v krásném stavu. Suzuki SX 4 pocházela od dealera SUZUKI, bylo servisováno v jejich servisu a bylo po prvním majiteli.

Přesně taková auta chci vozit. Nechci jezdit na blind po Německu. Vždy vytipovat dobré ojeté auto z Německa a za tím konkrétně vyrazit. To je moje práce dovozce auta z Německa.

Ojetá auta značky Suzuki jsou velice oblíbená. Nedívím se. Jsou oblíbená právě pro svou kvalitu a nenáročnost v provozu. Suzuki SX4-Scross je dalším tipem značky, popř. Suzuki Vitara.

Mohlo by vás zajímat