Dovozy aut do Září 2022 s mnoha odkazy na auta

Dovozy aut jsou v letošním roce (2023) v plném proudu. Nejednou jsem v minulosti dával na tohle téma komentář na CNN PrimaNews. Popř. zde je PR článek, „konkurence“ AAA Auto. Podívejte se na situaci v roce před rokem 2022. Ale jak vypadaly dovozy aut u Mujdovoz.cz před rokem?

Dovozy aut ve znamení německých značek

Jednoznačně nejvíce aut se dovezlo od značky Audi. Jednalo se o modely Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi Q5 a Audi Q2. Jednoho crossovera v ostré verzi Audi SQ2 do Brna.

Dovozy aut ve znamení bezpečnosti?

Tak tady to na plné čáře vyhrálo švédské Volvo. Píši zde švédské, byť již samozřejmě švédské není, ale všechny dovozy aut, které jsem realizoval, tak byla ze Švédska a nikoliv z P.C.R.

Volvo XC 60 nový model, Volvo XC 60 – starší model,ale krásné auto pro začínající uměleckou hvězdu z Prahy. A nebo Volvo XC 60 pro suprového klienta, který hledal Volvo pro rodinu. Jedna rarita od Volva – XC70 T6.

Dovozy pro radost

Tahle kategorie dovozů aut se jednoznačně u Mujdovoz.cz v loňském roce 2022 rozšířila. Podle mě, je to i díky pečlivosti, kterou autům v Německu před koupí věnuji(teď již věnujeme).

Nevím jak jinak si vysvětlit např.dovoz krásné Alpiny v benzínu! Mercedesu C AMG. Suzuki Swift Sport a nebo nádherné Audi RS4. I já jsem zapadl do téhle kategorie, když jsem koupil Volkswagen Golf 7 Gti s 42 300 kilometry! :-).

Dovozy aut z Německa s Mujdovoz.cz
Krásná Audi RS4

Dovozy aut od Volkswagenu

Volkswagen? Kapitola sama pro sebe 🙂 . Klienti chtějí Passaty B8. Passat B8 kombi nebo Passat B8 sedan. Velice oblíbenými auty jsou i Sharany. Pokud chcete Sharana i v TSI a v pěkném stavu, s jasnou historií, tak platíte vyšší částky, než je tomu například u Fordu Smax nebo Fordu Galaxy.

Volkswagen Golf 7 z Německa je etalónem také.

Dovozy aut s Mujdovoz.cz

Dovozy aut od Fordu

Velmi,ale opravdu velmi je Ford oblíbený, poněvadž je cenově přijatelnější, než například Volkswagen. U rodin jednoznačně vede Ford Smax a nebo Ford Galaxy. Galaxy je ale těžce nedostatkové zboží a pokud je, tak je to drahé jak „šlak“. Hledáte hezké kombi? Pak je zde Ford mondeo.

Opel? Na dovozy prozatím letos jen modely Insignia. Opel Insignia je skvělé auto. Určitě jej všem doporučuji. Dejte jej do hledáčku, pokud např. uvažujete nad rodinným autem typu Volkswagen Passat nebo Škoda Superb.

Klienti občas chtějí rarity, jako třeba dovoz BMW X5 M50D na Valašsko nebo MINI COOPER, ze „staré školy“.

Co je potřeba při dovozu auta ze zahraničí?

Při dovozu auta ze zahraničí je nutně především dobře vybrat auto. Nejčastěji je to z mobile.de popř. autoscout.de. Ale pozor na podvodné inzeráty, před kterými varujeme na našem Youtube kanále, jako zde.

Těší mě zájem o dovoz japonských aut.

Dovozy Mazdy nebo Toyoty jsou vždy sázka na jistotu. Na rozdíl od německých výrobců, nejsou japonci tak doničení a často mají ukázkovou historii po soukromých osobách, neboť s danými auty se „nelítají“ kilometry. Suzuki SX4 S-cross je oblíbeným crossoverem pro svou jednoduchost a perfektní jízdní vlastnosti,nízkou spotřebu a celkovou spolehlivost.

Né vždy dovozy aut „klapnou“ i o tom to je. Takhle vypadá předpříprava aut pro dovoz aut s Mujdovoz.cz

Pokud stále hledáte dovozy aut bez žečí kolem a máte rádi lidský a přímý přístup,tak již nehledejte. Ihned nás kontaktujte. Bude nám ctí, dovést vám auto z Německa.

Váš Jiří & Alex z Mujdovoz.cz

Mohlo by vás zajímat