Dovoz Volkswagen T5 z Německa

Dovoz Volkswagen T5 a jeho různé varianty jsou velmi oblíbené. Především pramení ze svého předchůdce, kterým byl Volkswagen T4 a to bylo opravdu odolné auto. Není to jen „plácnutí do tmy“. Volkswagen T4 najede bez problémů 600 nebo 700 tis.km a není to na něm motoricky příliš znát. Navíc je to tak geniálně jednoduché auto, že jakákoliv oprava má řešení.

Jaký je Volkswagen T5?

Volkswagen se rozhodl, že bude pokračovat v podobném duchu, jen v novějším kabátu. No a jsme u toho. Volkswagen T5 není tak „nesmrtelný“. Pověstné jsou problémové motory 2.5 TDi a je toho více. Nicméně některé motorizace dávají smysl a mohou dobře sloužit, byť mají nižší výkon. A přesně tak uvažovali dva zájemci o dovoz Volkswagen T5, ačkoliv se jedná o naprosto různá auta. T5 se vyráběla v X variantách…dodávka, mikrobus, luxusní VAN, sklápěčky atd.

Potřebuji auto pro stavební firmu

Klient z Moravy si vyhlédl za velmi dobrou cenu auto v Holandsku. Holandsko je pověstné tím, že takových „atypických“ vozidel je na místním trhu hodně. Jen je často žalostný stav aut a to nepřeháním. Nicméně podmínka klienta byla, aby to aspoň 🙂 jelo a fungovala sklápěčka, což tento vůz splňoval.

Uvnitř tohohle Volkswagenu T5 to vypadalo na vylití savem a nechat den působit :-), aby se člověk zbavil všeho zašpinění. Nicméně poměr výkon, cena, kilometry a celkový stav auta, to byla pro stavební firmu, velmi dobrá volba.

Potřebuji auto pro rodinu

Jiný sympatický klient potřeboval auto pro svou rodinu a opět využil Volkswagen T5, který si vyhlédl v Německu. Auto bylo po 2 majitelích, motor 1.9 TDi, Volkswagen T5 měl najeto 260 tisíc kilometrů.

Na první pohled vypadalo dobře, studený motor nevydával žádné prapodivné zvuky a auto jelo celkově dobře. Interiér byl opět na kompletní „deratizaci“. V porovnání s Holandskem, byl vlastně čistý :-). Nicméně musíme si uvědomit, že cena auta byla velmi dobrá, a proto řešit nějaké čištění interiéru není na místě, neboť to stojí pár korun.

Pokud hledáte dovoz podobného auta, zavolejte Mujdovoz.cz a vše probereme. Jakékoliv konzultace jsou u Mujdovoz.cz ZDARMA.

Mohlo by vás zajímat