Dovoz Volkswagen Golf 7

Dovoz Volkswagen Golf 7 je někdy oříšek a někteří dovozci  aut o své práci jen mluví a někteří zkrátka dovážejí auta. Tak nějak by se dal shrnout začátek příběhu dovozu tohohle Volkswagenu Golf 7 1.4 TSI 103 KW. Klient byl asi měsíc v kontaktu s konkurenčním dovozcem aut, nicméně jen sliby, posouvání termínů apod. Po měsíci to klient ukončil a hledal jiného dovozce aut.

No a o to těžší pozic jsem měl já, neboť vše, co se u předchozí komunikace nepovedlo, tak měl klient tytéž obavy. Nicméně chápu, že člověk, který si kupuje ojeté auto v nějaké ceně, tak chce vědět do čeho jde, což je logické.

Dovoz Volkswagen Golf 7 1.4 TSI…hledáme

Najít hezké, nebourané auto, jako je Volkswagen Golf v rozumné ceně zabere dost času, energie.  Navíc, aby auto mělo jasný původ a historii? To už je opravdu oříšek. Původ a historie jsou moje hodnoty při dovozech aut z Německa a pokud se mě něco na autě již tady nezdá, vždy to klientovi řeknu a upozorním na danou věc.

Nicméně asi po 2 týdnech se povedlo….Našel jsem Volkswagen Golf 1.4 TSI v pěkné výbavě, nebouraný, servis jen ve Volkswagenu. Najeto 90 000 KM a auto pocházelo od prvního soukromého majitele! Ten bydlel asi 20 km od prodejce Volkswagenu, kde jsme auto koupili my. Daň za to, že předchozí majitel byl starší ročník je nějaké lakování na karoserii, nicméně auto bylo lakováno jen „lehce“ a přímo ve Volkswagenu. Nikdo by nic nikdy nepoznal. Chcete vyššího Golfa 7? Pak je tady Volkswagen Golf 7 Sportsvan.

Proč TSI motor?

Proč si klient vybral benzínový motor 1.4 TSI? Neboť nevyužije diesel, navíc tyhle motory jezdí svižně, úsporně. Vzpomeňme naší spotřebu na cestě zpět do ČR. 5.3 litru benzínu na 100 km!!!! Vč. dálnice a průjezd Prahou. TSI v 7 Golfu jsou již vychytané motory. Nemají problémy s rozvody a jiné průšvihy, jako předchozí generace.  

Pokud chcete Volkswagen GOLF 7 řady, tak jej plně doporučuji, jsou to příjemně řidičsky laděná auta. Nicméně opět…najít dobrého a nebouraného Volkswagen Golf 7, občas trvá. Ale výsledek stojí za to.

Dovoz Volkswagen Golf 7 rád zařídím.

Mohlo by vás zajímat