Dovoz ojetého Suzuki 4X4? Suzuki SX4 S-Cross

Nenápadná Suzuki je spolehlivá

Někteří lidé dají v oblasti ojetých aut stále jen na design, na barvu a na různé serepetičky uvnitř. Nicméně jsou zde stále i lidé, kteří řeší u ojetého auta spíše spolehlivost auta, jeho celkovou nákladovost a pak až někde v dáli Image auta.  Věřte , že u ojetých aut je často image opravdu k ničemu.

Ojetá Suzuki SX4 je svá

V Německu proběhl dlouhodobý test na 100 tis.km s naftovou motorizací a auto vše zvládlo bez problémů. Ano byly zde „problémy“ např. vypadávající navigace Garmin, dále byla údajně méně účinná tlumená světla, ale to je tak asi vše.

Suzuki SX4 S Cross je velké auto

Ačkoliv tak na první pohled nevypadá, tak auto nabízí uvnitř dostatek prostoru, skvělý výhled před auto a dokonce i za auto. Někomu může být na obtíž posed a nebo poloha středové loketní opěrky, nicméně to je věcí vkusu. Suzuki SX4 S-Cross má  mechanickou ruční brzdu a nikoliv elektronickou, už tenhle detail svědčí o staré dobré pravdě…co v autě není, nemůže se pokazit. Zavazadlový prostor je v litrech dostačující a se sklopenými sedadly je větší než například ve Volkswagenu Golf variant.

Suzuki SX4 S Cross – 100 tisíc km bez problémů

Suzuki s dieselovou 1.6 o výkonu 88kw zvládlo test bez ztráty kytičky….motor měl po 100 tisících km výkon 87 kw! Spotřeba v průměru vycházela kolem 5,7 litrů, nutno podotknout, že jak přiznávali redaktoři , tak je to i díky „vymetání“ levého pruhu na německých dálnicích. Benzínové verze nemají takový kroutící moment, nicméně se vyznačují také velmi dobrou spotřebou, tudíž volba pohonu je čistě na novém zájemci.

Interiér je jiný bež u „Evropy“

Suzuki v interiéru nedosahuje kvalit evropské konkurence především v oblasti kvality vnitřních materiálu, různých designových prvků uvnitř apod. s tím se člověk musí smířit. ALE! nabízí spolehlivou, jednoduchou a fungující techniku! A o to u ojetého auta jde především. Sháníte ojetou Suzuki SX4? Rádi Vám ji dovezeme.

Mohlo by vás zajímat