Dovoz Suzuki SX4 s 32 tis,kilometry?

Dovoz Suzuki SX4 z Německa? No tenhle dovoz byl trošičku složitější. Asi tak nějak by se dal shrnout příběh klienta, kterému již dosloužila Škoda Felicia. Po smrti Felici, padla otázka na další nákup auta.

No a padla věčná otázka…. jaké auto si koupit? Úvahy byly dokonce i nad novým vozidlem, nicméně členové rodiny klientovi vysvětlili, že vzhledem k jeho ročnímu nájezdu to nemá smysl ani cenu. Věřím, že jste si domysleli, že kilometrový nájezd je opravdu nízký a jen a pouze krátké trasy, mimo občasného výletu.

Jaké byly varianty na dovoz auta?

Prvně chtěl klient Škodu Yetti v benzínové verzi. Diesel vzhledem k využití nepřicházel do úvahy. Tudíž úkol zněl jasně! Najít hezkou zachovalou Škodu Yetti, nicméně peněz na takové auto nebylo nazbyt… no a po 4 telefonátech, které byly pořád se stejným výsledkem, jsme se nikam nepohnuli.

Jaký byl výsledek při hledání Škody Yetti?

Prodejci o autech nic nevěděli, prostě klasické překupy, historie 0, 5. majitel apod. Servisní historie, možná tak první 2 roky provozu a pak se děj vůle boží….No takže jsem to shrnul asi tak, že taková auta si klient může koupit v ČRpro taková auta nemusíme jet do Německa.

No a pak padla otázka, jaké auto bych třeba doporučil? Tuhle chybu dělá spoustu lidí, že se mě zeptají 🙂 Jednoznačně Suzuki SX4 1.6i v dané ceně a využití.

Dovoz Suzuki SX4 z Německa

Klient, byl rád, neboť původně nad Suzuki SX4 také uvažoval, ale okolí radilo a radilo, až poradilo Yetti….no dobře to dopadlo a našli jsme tuhle extrémně zachovalou Suzuki SX4 od oficiálního dealera Suzuki. Ta auta jezdí nádherně a ještě lépe sedí na silnici.

Tahle Suzuki SX4 měla najeto 32 tis.km!!!!!!!! V roce 2018 měla SX4 najeto 18 300 Km. Suzuki SX4 jsou skvělá auta motoricky, podvozkově, jsou jednoduchá bez složité elektroniky a jako bonus, je zde vyšší posed, což klientovi vyhovovalo. A navíc, ta zpětná zrcátka, ve kterých opravdu něco vidíte jsou supr.

Konkrétně tahle Suzuki SX4 měla i hezkou výbavu a barvu. Pokud hledáte podobně jednoduchý a spolehlivý automobil, pak si dejte Suzuki SX4 do hledáčku, totéž i Suzuki SX4 Scross, která je novější a samozřejmě za vyšší cenu.

Dovoz Suzuki rád zařídím.

Mohlo by vás zajímat