Dovoz japonských aut

Dovoz aut aneb japonský týden

Jsme opravdu velice rádi, že si s Mujdovoz náchává dovést stále více lidí auta, která „jdou proti běžným českým konvencím“. Všechny auta byla z Japonska, všechna auta byla v benzínových verzích a všechna auta na svůj rok výroby vypadala velice hezky a byla technicky v pořádku.

Všechny tyto japonské krásky mělo jedno společné… nedaly se sehnat. A když už se nějaké auto někde objevilo, tak bylo do půl dne prodáno, někdy i dříve… Majitel Mazdy 6 by mohl vyprávět, už určitě musel mít podezření, že mu auto nechceme dovézt 🙂 a taky ho měl, jak sám přiznal :-).

Dovoz Honda Accord 2.0i Aerodeck

Auto s téměř 200 tisíci kilometry za sebou, nicméně na autě to nebylo vůbec znát. Jak interiér, tak i exteriér byly ve velice zachovalém stavu. Auto mělo skvělou optiku, díky kolům, které k tomu autu prostě krásně pasovaly.  K autu byly navíc zimní komplety v ceně. Tato Honda Accord nebyla právě nejblíže, nicméně myslím si, že cesta se vyplatila a již dělá radost svému majiteli v Praze.

Dovoz Honda Accord 2.4 Stype

Tohle auto nemělo prostě chybu a popravdě jsem jí i klientovi záviděl… krásné z venku, krásné uvnitř. Jelo nádherně, přitom při rozumné spotřebě, bez problémů do 8 litrů, spíše i méně, pokud jste zrovna neměli chuť „vymetat“ levý pruh na německé dálnici. Ta ochota zrychlovat byla perfektní, aniž by měl člověk pocit, že odletí ze silnice.

Dovoz Mazda 6 combi 2.5 benzín

Mazdy 6 mám velice rád, jsou to příjemné vozy na řízení, na prostor a zároveň i na spolehlivost. Tahle ta, byla ve vrcholné motorizaci 2.5i, řazení , řízení, motor vše ve velice dobrém stavu. Rok 2008 , najeto kolem 165 tis.km. Cena byla velice zajímavá na danou výbavu a kilometry. Velice zajímavé bylo, že i tato Mazda s grácií „sekundovala“ na německé dálnici Hondě Accord 2.4 Stype, neboť se vozidla dovezla ve stejný den.

Mohlo by vás zajímat