Dovoz rodinného auta?

Moderní auta pro rodinu?

Klient z Opavska jedno takové hledal, nicméně měl jiné požadavky než většina zájemců o rodinné auto. Chtěl „francouze“, konkrétně Peugeot 508 GT. Už jen takový požadavek ve mě vzbudil zvědavost, neboť většina lidí má na francouzské vozy názor takový, že francouzský vůz nikdy.

Všeobecně předsudky vůči některým výrobcům aut přetvrvávají a naopak někteří producenti aut jsou neprávem vychvalováni.

Varianty pro dovoz rodinného auta?

Zahoďme předsudky a podívejme se na věc objektivně. Peugeot 508 patří do stejné kategorie rodinných aut jako Ford Mondeo, Volkswagen Passat. Všechny tři vozy jsou podle mě vhodní adepti na rodinné auto. Nicméně Peugeot vzhledem k výbavě a ceně právem vyhrává.

Dovoz Peugeot 508 GT combi?

Jedná se o vůz GT. Vůz měl perfektní výbavu , bixenony, head up displej, automat, sportovní přední sedadla, panoramatickou střechu, krásné Al.kola, el. Zadní víko kufru, navigaci a já nevím co ještě.

Laik by Peugeota neuhádl

Co to znamená? Pokud by v tom autě jel kdokoliv a nevěděl by co řídí za auto, tak si myslím, že by naprostý laik stejně tipl nějakou německou produkci.

Motor šel krásně, automat řadil bez váhaní, ticho na „palubě“ bylo ukázkové vč. odhlučnění kol. No a když si vezmeme kolem a kolem pořizovací cenu, rok výroby 2015 a kilometrový nájezd kolem 80 tis.km, tak u tohohle auta opravdu nebylo co řešit a my gratulujeme k perfektní koupi auta.

Pokud sháníte auto pro svou rodinu, tak nás kontaktujte a vše s Vámi rádi probereme.

Mohlo by vás zajímat