Dovoz PLUG in Hybrid Mitsubishi Outlander PHEV

Dovoz PLUG in Hybrid Mitsubishi Outlander PHEV – 4 auta v 1

Údajně je to nejprodávanější Plug in Hybrid na Světě. Dovoz Mitsubishi Outlander PHEV byl radost, neboť je to auto více tváří. Máte v něm 4 auta!

Především je to SUV, čtyřkolka, rodinné auto s velmi prostorným interiérem a šetřílek pro městský provoz!

Proč dovoz PLUG in Hybrid Mitsubishi Outlander PHEV?

Mitsubishi Outlander PHEV má spolehlivý benzínový motor o objemu 2.4. Tohle auto je schopné reálně jezdit po městě za „pár“ korun a pokud elektrická energie dojde, tak nemusíte volat odtahovou službu, jako každý majitel aut značky Tesla, Nissan Leaf, Renault Zoe apod. Poněvadž po vyčerpání elektrické energie se auto chová jako klasický hybrid, tudíž kombinace spalovacího motoru a elektro motoru.

 Velmi sympatický klient z Prahy hledal auto pro svou rodinu. Hledal auto do města, zároveň na hory, nicméně potřebuje i dostatečný zavazadlový prostor a chce od auta spolehlivost. Nedivím se, že si vybral Plug in hybrid Mitsubishi Outlander PHEV. Jakmile jsem viděl tohle krásné Mitsubishi na vlastní oči, hned bych jej bral také. Je SKVĚLÉ!!!! A ta sedadla… Hmm 🙂 . Auto bylo téměř v maximální výbavě.

Hybrid s výraznou slevou

Mitsubishi Outlander PHEV pocházelo z krátkodobého pronájmu, mělo německý původ, z venku pár kosmetických „pih na kráse“ uvnitř jako nové. Já Hybridy miluju a všichni to o mě ví (japonské hybridy), na druhou stranu si nemyslím, že například čistá elektromobilita je u aut cesta, podle mě je to nesmysl z mnoha důvodů, které se ukáží za pár let.

Mitsubishi Outlander PHEV a dálnice?

Zlí jazykové na internetu tvrdí, že plug in hybrid Mitsubishi Outlander PHEV na dálnici „žere“ přes 10 litrů… Nevím kdo s tím, jak jezdí, nicméně při zpáteční cestě z Německa do Prahy, měl klient dle pal. počítače spotřebu 7.3 litrů benzínu. A i kdyby to bralo 10 litrů, tak co je na tom? Spotřeba je jen jeden náklad u auta, daleko dražší je servis a údržba aut a tady bych se nebál. Je to „Japonec“ navíc ještě v záruce.

Pokud hledáte dovoz podobného Plug in Hybridu, zavolejte na Mujdovoz.cz. Budu hrozně rád, pokud zařídím dovoz dalšího plug in hybridu i Mitsubishi Outlander PHEV.

Mohlo by vás zajímat