Dovoz Mitsubishi L200 pro včelaře

Dovoz Mitsubishi L200 z Německa na Severní Moravu

Tak nějak by se dal nazvat nový příběh, který jsem zažil díky sympatickému klientovi z okolí Těrlicka. Díky své profesi profesionálního včelaře hledal auto do terénu a volba padla na Mitsubishi L200. Pokud hledáte podobné auto za rozumné peníze, tak jich moc na výběr není. A po zkušenosti s tímto „kusem auta“ se nedivím, že se pro něj klient rozhodl.  Ano, je zde legendární Toyota Hilux, ale ta je cenově jinde, pokud vezmeme v potaz rok výroby, nájezd výbavu, původ, tak se Toyota nechytá… Nissan Navara je taky varianta, ale tam musí člověk zbystřit ohledně stavu aut.

Dovoz Mitsubishi L200 z Německa

Během léta jsme s klientem řešil pár aut z mobile.de , nicméně vždy výběr aut „ shořel“ na historii aut, popř. byly zničené interiéry, karoserie atd. U tohoto auta to bylo jiné. Auto po prvním majiteli, servis Mitsubishi, německý původ. To chcete!

Dovoz pickupu a jak se na něj dívat?

Tak především je nutné příjmout fakt, že vozy téhle kategorie, mají občas těžký život, byť jsou na to stavěná a hlavně proto vznikla.  Na pozoru se mějte, pokud takovéto auto kupujete např. v ČR a naopak září novotou…. září jen na oko a může skrývat drahé budoucí problémy. Navíc je rozdíl, jestli auto najezdí většinu kilometrů v poli, v lese někde v bahně anebo jezdí na cestách a naopak sem tam se majitel vydá mimo vozovku. Převodovky, spojka atd… to vše se nějak namáhá a trpí.

Na druhou stranu, jsem dovezl i Nissana Navaru a tam byl přesný opak tohohle Mitsubishi…. interiér děs – vyčistit desinfikovat, karoserie doškrábaná, ale motoricky na jedničku. Auto jelo po vlastní ose, sám jsem jej řídil a respekt!

Dovoz Mitsubishi bez klienta

Tenhle dovoz Mitsubishi L200 z Německa jsem zařídil bez účasti klienta. Dovoz auta na podvalníku… 900 km tam a 900 km zpět. Auto vážilo 2 tuny a nejedná se o žádné ořezávátko, jak se podíváte na podvalník, který má délku 4 metry, tak pochopíte :-). Jen ocel, rám a masivní technika. Vše jsem zvládl, dovoz auta trval přes 26 hodin, nicméně klient nikam nemusel a dovezl jsem mu auto doslova před dům. Odjezd pro auto ve středu kolem 21.30 hod. a auto jsem skládal v 00.30 hod. následující den. Dovoz auta s podvalníkem navíc s takhle těžkým autem je příběh sám pro sebe, nicméně výsledek stál za to.

Velice mě potěšila sladká zdravá pozornost, za kterou ještě dodatečně děkuji :-). Pokud někdo shání med, rád předám kontakt.

Děkuji za hezký dárek

Hledáte dovoz Mitsubishi L200, Toyota Hilux či jiného Pickupu?

Zavolejte mě a jdeme na to.

Mohlo by vás zajímat