Dovoz auta „na přímo“

Dovoz luxusních aut z Německa

Ti co znají Mujdovoz vědí, že u ojetých aut je pro nás hlavní stav a pak až cena. Občas se povede koupit hezké auto za opravdu velmi dobrou cenu.

Dovoz auta je levnější

Závěr je jednoznačný. Mimo Škodovek je dovoz auta tzv. „na přímo“ o ušetření nákladů při pořízení ojetého auta.

Potvrzuje to nedávno dovezený zachovalý Citroen C8 2014 2.0 HDI za cenu nižší, než v ČR o 60 tisíc kč.! Mimo to, poslední dobou lidé poptávají novější a dražší vozy no a tak mě to nedalo a podíval jsem se na detail nabídek v Čr a v Německu.

Dovoz auta je levnější

Závěr je jednoznačný. Mimo Škodovek – jsou vyjímky, které potvrzují pravidlo, je dovoz auta tzv. „na přímo“ o ušetření nákladů při pořízení ojetého auta.

V ČR se ve velkém začaly nabízet bývalé firemní vozy z Německa. Jen je třeba mít na paměti mimo jiné, jestli tyto vozy nebyly v minulosti např. majetkem autopůjčoven. To zjistíte z původních dokladů, nicméně pokud auto již někdo přihlásí na české doklady, tak původ auta je pro normálního zájemce o ojeté auto bez šance na ověření. V technickém průkazu v ČR uvidíte jen dovoz SRN a to je vše.

Volkswagen Passat 2.0 tdi combi

Typický příklad takových ojetých aut z Německa je Volkswagen Golf, Volkswagen Sharan,Volkswagen Passat Variant.  Zkrátka auta, která jsou v ČR oblíbená a prodejce ví, že je dříve či později prodá.

Tyto koncernové vozy jsou velmi oblíbené jak u firem, tak u soukromých osob. V Německu se dají tyto auta pořídit od 270 tisíc Kč. Ale! Tohle jsou přesně ta auta, která nechcete mít doma, byť se na první pohled tváří normálně.

Normální hezký Volkswagen Passat 2.0 TDi  i s dovozem stojí kolem 320 tisíc kč a více, dle výbavy s tím, že vozy budou mít najeto kolem 150 tisíc kilometrů. Tudíž na Passatovi máte ušetřeno min. kolem 20 tisíc kč a víte co kupujete, neboť koncernové vozy umíme v detailu prověřit.

Jedna věc k cenám Passatů… Ceny jsou velmi rozdílné, neboť jde o výbavu, kilometry, virtuální kokpity, automaty, bixenony atd… Není passat jako passat.

Dovoz luxusních aut z Německa

Rozdíl v dovozu luxusních aut z Německa je cenově jinde.

To co platí u dovozu běžných aut. V segmentu luxusních aut platí X násobně.

Kráska z Ingolstadtu

Vezměme příklad Audi A8, kterou jsme dovezli s klientkou. Audi z roku 2017, krásná barva, skvělá výbava najeto 2300 km! Tudíž nové auto. Ceníková cena téhle nové Audi je Sci-fi…Auto přímo z Audi a úspora v porovnání s ČR byla větší než 250 tisíc kč!!! A to už jsou pěkné peníze pro každého.

Podívejte se i na jiné dovezené vozy, které jsme již klientům dovezli. Vozíme jakékoliv auta, různých cenových kategorií.

Mohlo by vás zajímat