Dovoz japonských aut během týdne

Dovoz Mazda + Dovoz Toyota = budoucí spokojený majitel

Co spojuje zájemce o dovoz japonských aut?

Zájemce o dovoz japonských aut nechce řešit problémy s automatickými převodovkami, jako je tomu u evropské produkce z daných roků výroby. Nechtějí řešit problémy s benzínovými motory, rozvody, turbodmychadly atd…a nechtějí, aby jejich auto, bylo jen dalším kusem auta na cestách, jako je tomu dost často u Škodovek nebo Volkswagenů.

Zkrátka chtějí auto se kterým budou pohodově jezdit, případně běžně servisovat, ale nechtějí být otrokem aut. Takhle nějak by se dal shrnout důvod, proč jsem během jednoho týdne dovezl 3 japonská auta.

Dovoz Mazda 3

Tahle kráska byla od dealera Mazda, 2.0i benzínový motor. Kdo někdy s touhle Mazdou jel, tak mě dá za pravdu, že na to, že se jedná o auto z roku 2011, tak jede fantasticky. Dostačující výbava jako byly vyhřívaná sedadla, přední okno, tempomat, xenony,6 st. Převodovka, krásná orig.al kola Mazda. Na autě toho nebylo moc k řešení…. servis Mazda, nebouráno, uvnitř jako nové a navíc výborná cena! Za 20 minut nakoupeno

Dovoz Toyota Avensis 1.8

Tahle Toyota Avensis viz.video, byla opět přímo od dealera Toyota. Auto bylo nebouráno, po německém majiteli, servis Toyota. Z venku i uvnitř bylo auto ve velmi zachovalém stavu s velmi dobrou výbavou. Již jsem to zmiňoval v minulosti, ale nedá mě to a napíšu to znovu… Toyota Avensis s tímto motorem je velmi úsporné auto, klient měl spotřebu kolem 6.7 litru benzínu! A to jsme se nijak neloudali, jak taky jinak na německých dálnicích, že?

Dovoz Toyota Prius

Tahle jediná Toyota nebyla v daném týdnu od ofic. dealera. Klient hledal auto pro ženu, aby se jí dobře řídilo a mělo automatickou převodovku.  Jednalo se o vůz z roku 2010, po 2 majitelích, servis jen Toyota. Uvnitř vypadala jako nová – bez legrace. No a z venku jak už to tak bývá, měla Toyota Prius pár odřenin, neboť priusy tráví podstatnou část svého života ve městě a městském provozu. Nicméně klient vzal rozum do hrsti a „kosmetiku“ neřešil. Za tu cenu neměl ani co řešit :-).

Manželka byla z Toyoty prius nadšená…. zkrátka pecka a takhle to má vypadat. Skvělí lidé, krásná auta… radost dovoz takových aut zařizovat.

Pokud hledáte dovoz spolehlivých aut, zavolejte mě a dovoz auta společně zařídíme.

Mohlo by vás zajímat