Nemáte peníze na BMW M3? Kupte si BMW 335i N54 video, popis

Dovoz BMW 335i N54 z Německa

Dovoz BMW 335i N54?Předně jedná se o auto pro znalce. Tohle krásné BMW 335i jsem dovezl bez přítomnosti klienta, neboť je bohužel na vozíku. Nicméně jsem přesvědčen o tom, že jakmile si klient nechá předělat tohle krásné BMW 335i N54 do řízení pro vozíčkáře, tak bude o důvod více vyrazit na cesty.

Jak to celé s dovozem BMW 335i začalo?

Oslovil mě klient cca před 2 měsíci, že by si rád koupil BMW 335i N54. Již při téhle poptávce vždy zbystřím, neboť jsou 2 varianty klientů, kteří chtějí podobný vůz.

Buď to se jedná o nějakého mladého borca, který nachrastil pár peněz, řekněme kolem 250 tisíc a chce si koupit naleštěný polovrak ve kterém příjde do týdne o řidičák. Nebo se jedná o klienta, který ví přesně co kupuje, proč to chce a je ochotný za to zaplatit. Naštěstí pro mě, tenhle klient byla ta druhá varianta.

Začátky s levnějšími BMW 335i N54 z Německa

Jedním slovem katastrofa….auta prodával bůh ví kdo, neumělo to skoro ani německy…. BMW byla bouraná, nebo bez historie atd…. no zkrátka autobazar Monte Karlo hadr.

Takže jsme se s klientem shodli, že tudy cesta nepovede…pak si klient hledal i dražší BMW, nicméně to „shořelo“ na dokladech, historii atd… zkrátka komunikace i s prodejci v Německu, kteří prodávají ojetá auta je někdy tristní.

BMW 335i N54 od soukromníka

Pak klient poslal jeden kousek z vyšší cenové hladiny, ale nijak extrémně vzhledem k typu auta, ale řekněme, že za tu cenu koupíte skoro novou Škodu Octavii v základu a bez motoru 🙂

No a vyplatilo se! BMW od majitele

Tohle krásné BMW 335i N54 jsem kupoval od přímého majitele. Nicméně nemyslete si, že to šlo hladce. Právě naopak….trvalo min. 3 týdny!!! Než jsem z prodejce dostal telefonní číslo, neboť nebylo u inzerátu uvedeno.

Soukromníci, pokud to jsou soukromníci a jsou to jejich auta, tak jsou nedůvěřiví a nechtějí, aby jim u domu vyskákalo 5 lidí z nějaké dodávky, jak se to běžně děje. Asi se jim ani nedivím.

Nicméně majitel byl sympatický mlaďoch z Bavorska, u prodeje byl i jeho otec, takže jsem neměl pochyb o tom, kdo byl majitelem auta a už vůbec jsem nepochyboval o historii apod. Vše bylo na 100%.  Koukněte se na video z tohoto krásného dne….krásného pro mě, neboť jsem se svezl v autě, na které jsem již skoro zapomněl.

Věřím, že novému majiteli bude tohle BMW v původním stavu dělat jen radost.

Pokud hledáte dovoz BMW z Německa v pěkném stavu, jsem vám k dispozici. Jiří Janíček

Mohlo by vás zajímat