Dovoz auta ze zahraničí ve fotkách a krok za krokem…

Požadavkem klienta na auto… to vše začíná

Klient: „Sháním Subaru Forester, starší ročník, nechci auta od roku 2008

Vyfiltrujeme všechny „plebsy“ ojetiny, vynecháváme z hledání pochybné adresy a pochybné auta, prostě už na to máme „nos“ a víme kde, co hledat. Dost často se stává, že auta, které nám pošlou klienti a chtějí je dovést, tak jim lidsky vymluvíme, neboť auto, které si vybrali je už podezřelé na fotkách, natož pak v reálu.

A nebo je druhá varianta…po prvním telefonátu s prodejcem nedoporučujeme pro auto jet vůbec, poněvadž to zvedl někdo, kdo třeba ani nemluví německy. To, že je auto od soukromníka, není také často výhra. Dost často se jedná stejně o překupy, jako v ČR.

Jak hledáme auta ze zahraničí?

My většinou vybíráme ze 3 až 4 aut , které posíláme klientovi na výběr.

V Německu nebo Holandsku se auta na rozdíl od ČR denně „točí“ tzn. dnes je auto v nabídce a zítra už tam být nemusí. V nabídce je denně něco přes několik set vozůTakže pokud se někdo v ČR holedbá, že má veliký výběr aut, tak věřte, že v porovnání například s Německým trhem nemá a je opravdu z čeho vybírat.

Co Vás dělí od auta z dovozu na fotce ?

Vybereme 1 konkrétní auto, ověříme historii a stav.

Tohle je ten pravý vůz o který má klient zájem?

Pokud ANO…

My voláme prodejci, zjišťujeme.., ptáme se… , vyjednáváme…

Poté voláme klientovi s informacemi, které jsme zjistili.

Klient se rozhodne, zda-li na základě daných informací auto z Německa chce či nechce.

Pokud je odpověď klienta kladná, tak vůz rezervujeme, domluvíme s e s klientem na termín cesty, což je většinou do dvou dnů a vyrážíme za prodejcem do zahraničí.

Cesta do Německa začíná

Na místě vůz s klientem zkontrolujeme, porovnáme doklady, provedeme zkušební jízdu. Domluvíme pro klienta cenu a výsledkem je koupené auto.

S námi nechodíte na Německé úřady a jste ušetření dlouhých front a čekání. Naši klienti mají značky ihned.

Po natankování jedeme společně zpět do České Republiky.

Toť u dovozu auta ze zahraničí s námi vše…

Netroufnete si na cestu do Německa? Nevadí… s námi máte možnost i druhého řidiče.  Nic víc v dovozu auta ze zahraničí nehledejte… takhle u dovozu auta ze zahraničí prostě fungujeme. Jasně, jednoduše, rychle bez zbytečných řečí. Zavolejte nám a přesvědčte se také, že s námi je dovoz auta rychlý a jednoduchý. Hlavně nic nekomplikovat… vždy ke každému klientovi přistupujeme tak, jako bychom jeli pro auto sobě, ale je nutné mít na paměti, že vždy se kupuje ojetý vůz a nikoliv nové auto.

Jak se říká…do lidí a do ojetého auta nikdo nevidí. Tohle platilo a platit bude.

Mohlo by vás zajímat