Dovoz auta z Rakouska

Dovoz auta, „kolečko“ po Evropě

Jsem z Ostravy, klient pocházel z Prahy, auto bylo na západě Rakouska a zpět jsme jeli ještě přes Bavorsko. Dovoz auta s celkovou trasou 2050 km vč. zpáteční cesty po D1. Zajímalo by mě, kdy tam někomu upadne kolo a to nepřeháním, neboť ta cesta je opravdu děs.

Nestěžuji si, konstatuji. Zároveň je to zpráva i pro pražské zájemce, mající zájem o dovoz auta, neboť to, že Mujdovoz.cz je z Ostravy opravdu ničemu nevadí 🙂 .

Dovoz Ford Smax

Klient požadoval Forda S-maxe, pro rodinu. Požadavky na dovoz auta? Chtěl automat a ten jak je u Fordu známo, je spolehlivější jen u motorizací 2,2 TDCi. Neboť u 2.0 TDCi bývá dost často problémový powershift. A tam je to 50/50, jestli bude časem fungovat.

Auto si klient našel sám, nicméně měl dobrou volbu. Já jsem na auto zavolal, pozeptal se na historii, vše vypadalo dobře a jelo se. Byl zde dosti podobný průběh, jako nedávno u dovozu Toyoty Prius plus, také z Rakouska. Vůz, který si klient vybral byl z roku 2011, měl najeto 230 tis.km a byl v plné výbavě.

Auto bylo po větším servisu a bylo i na svůj kilometrový stav ve velmi pěkném stavu vč. originálního laku, který jsem samozřejmě proměřoval. Auto prodával soukromník, tudíž se muselo na úřady, nicméně na můj vkus a v porovnání s Německem vše proběhlo abnormálně rychle 🙂 .

Dovoz auta z Rakouska

Dovoz auta se musel konat na podvalníku, neboť v Rakousku jsou drahé převozní značky. Cena za převozní značky? 3 dny přes 300 euro, kde samozřejmě nejdražší je pojištění. A 300 euro za 3 dny, klient opravdu platit nechtěl a ani se mu nedivím. Zkrátka a dobře, dovoz auta s Mujdovoz.cz se vždy udělá tak, aby se auto dovezlo v pořádku do ČR. Vždy se najde cesta!

Fordy a kilometrové nájezdy

Jedna taková zajímavost ke kilometrům, všeobecně k fordům… kolik Fordů Smax z roku 2011 má v ČR 230 000 Km na tachometru? Zajímavé je, že čím menší autobazar, tím jsou kilometry reálnější…, čím větší „autocentrum“ tím nižší nájezd… náhoda? Ale no tak…. 🙂 . Tady jsme si byli kilometrovým nájezdem téměř jistí. Servisní kniha, účty ze servisu atd. Pokud hledáte dovoz auta pro svou rodinu i Vy, zavolejte a vše probereme.

Mohlo by vás zajímat